خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۹۸۹
تاریخ خبر:

قیمت خودرو امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت خودرو، امروز شنبه 22 اردیبهشت 1403، در اولین روز آغاز هفته تغییری پیدا نکرده و تمامی محصولات داخلی و مونتاژی در شروع روز در ثبات کامل خرید و فروش می‌شوند.

قیمت خودرو امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت خودرو امروز، شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، بدون نوسان کار خود را آغاز کرد. طوری‌ که تمامی محصولات داخلی و مونتاژی بدون تغییر و در ثبات کامل نسبت به پایان هفته گذشته به فروش می‌ر‌سند. نرخ ارز به عنوان محرک اصلی بازار خودرو تاثیری بر قیمت محصولات در ابتدای هفته نگذاشته است.

با این حال با توجه به روند ریزشی قیمت دلار و پیش‌بینی‌ها نسبت به ادامه این روند، چشم‌انداز بازار به‌کمارفته‌ی خودرو نیز نزولی برآورد می‌شود.

مطالعه بیشتر: قیمت خودرو امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ تداوم نوسانات شدید بازار خودرو

با توجه به نرخ وب‌سایت ایران‌جیب، قیمت خودرو از صبح امروز تغییری پیدا نکرده است.

قیمت خودرو‌ در بازار داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی با ثبات کامل نسبت به روز‌های گذشته روی تابلو معاملات امروز به نمایش درآمده است. البته احتمالاً در ادامه روز، این روند تغییر یابد و متناسب با نرخ دلار، قیمت خودرو نیز در شیب نزولی قرار گیرد.

سورن پلاس (فول) یکی از محصولات بالارده ایران خودرو با قیمت ۷۴۱ میلیون تومان بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته معامله می‌شود.

دنا پلاس توربو ۶سرعته یکی از پرقدرت‌ترین محصولات ایران‌خودرو به شمار می‌رود که با قیمت ۹۳۰میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۷ موتور TU3 و پژو پارس TU5 از محصولات پرطرفدار ایران‌خودرو هر کدام به‌ترتیب به قیمت‌های ۶۶۶ میلیون تومان و ۸۵۶میلیون تومان در ثبات کامل نسبت به روزهای گذشته به فروش می‌رسند.

خودرو+داخلی1+(1)_page-0001+(6)

از دیگر محصولات داخلی رده‌بالای شرکت سایپا شاهینG است که هیچ تغییر قیمتی نسبت به روز‌های گذشته خود پیدا نکرده و با قیمت ۷۵۱ میلیون تومان گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل بدون هیچ تغییری معامله می‌شوند.

جک J4 اقتصادی‌ترین محصول مونتاژی کرمان موتور است که صبح امروز بدون تغییر با نرخ ۸۴۰میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

هایما 8S جدیدترین محصول ایران‌خودرو از ابتدای امروز با قیمت یک میلیارد و ۹۶۰میلیون تومان قابل خرید و فروش است.

خودرو+خارجی2+(1)_page-0001+(2)

دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیز پنج‌نفره از محصولات مونتاژی شرکت بهمن‌موتور به شمار می‌روند و هر کدام به‌ترتیب با قیمت‌های دو میلیارد و ۲۴۰میلیون تومان و دو میلیارد و ۶۷۰میلیون همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به هفته گذشته معامله‌ می‌شوند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها