خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۲۳۴
تاریخ خبر:

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت اعلام کرد:

فروش کارت سوخت با نرخ‌های نجومی را تکذیب میکنم

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت گفت: فروش کارت‌های سوخت شخصی با نرخ‌های عجیب در فضای مجازی، غیرواقعی و بزرگ‌نمایی است؛ اینکه شخصی کارت سوخت خود را چند میلیون تومان به فروش بگذارد یک کار اغراق‌آمیز است و بیشتر یک فضاسازی است.

فروش کارت سوخت با نرخ‌های نجومی را تکذیب میکنم

وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در زمینه تجهیز تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت به کارت‌خوان سیار، پیشرفت بسیار خوبی داشته‌ایم به‌طوری که نزدیک به ۹۰ درصد جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور به کارتخوان‌های سیار مجهز شده‌اند.

وی افزود: تا پایان بهار، پیش‌بینی می‌شود که تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت به کارت‌خوان‌های سیار مجهز شوند.
با مرکز تماس ویپینگ، همیشه و همه جا با مشتریان خود در ارتباط باشید.

سخنگوی صنف جایگاه‌داران سوخت با بیان اینکه میزان استفاده مردم از کارت سوخت شخصی مجددا صعودی شده است، گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون که بیش از ۱۳ ماه می‌گذرد، میزان استفاده از کارت سوخت شخصی توسط مردم در زمان سوخت‌گیری با نرخ آزاد، سینوسی بوده به این معنا که در برخی مواقع سال بیشتر و در برخی زمان‌ها کمتر بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر نزدیک به ۸۰ درصد سوخت‌گیری در جایگاه‌ها با کارت سوخت شخصی صورت می‌گیرد.

نواز درباره فروش کارت‌های سوخت شخصی با نرخ‌های عجیب در فضای مجازی گفت: این اقدامات غیرواقعی و بزرگ‌نمایی است، اینکه شخصی کارت سوخت خود را چند میلیون تومان به فروش بگذارد، یک کار اغراق‌آمیز است و بیشتر یک فضاسازی است تا اینکه به عنوان یک اقدام رواج یافته در نظر گرفته شود.

وی افزود: اگر واگذار کردن کارت سوخت شخصی به اشخاص دیگر و خرید و فروش و اجاره آن ممنوع است، جا دارد پلیس فتا در سکو‌هایی که این گونه تبلیغات منتشر می‌شود ورود کرده و اعلام تخلف کند؛ اما اینکه بگوییم حجم زیادی از کارت‌های سوخت در حال خرید و فروش است، این اتفاق نمی‌افتد و تبلیغات این‌چنینی و شایعات مربوطه، یک فضاسازی غیرواقعی است.

در تهران به ازای هر سکو یک کارت آزاد سوخت موجود است

سخنگوی صنف جایگاه‌داران درباره اینکه طبق گزارش‌های مردمی برخی جایگاه‌های عرضه سوخت از ارائه کارت سوخت آزاد به متقاضیان خودداری می‌کنند، گفت: چند دسته جایگاه سوخت داریم، تعدادی جایگاه داریم که اصلا کارت آزاد ندارند که این قبیل جایگاه‌ها بیشتر در مناطق مرزی هستند؛ یک دسته جایگاه داریم که فقط یک کارت سوخت آزاد در اختیار دارند و جایگاه‌های دیگری که به لحاظ فروش بالاتر و یا در کلانشهر‌ها هستند، بیش از یک کارت آزاد در اختیار دارند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها