خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۲۶۹
تاریخ خبر:

قیمت روز خودرو

قیمت خودرو امروز، دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، در اکثر محصولات روند نزولی دارد. افت قیمت در اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی دیده می‌شود، اما در مواردی قیمت خودروها افزایش داشته یا ثابت مانده است.

قیمت روز خودرو

دلار همچنان به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار شناخته می‌شود که با ادامه روند ریزشی آن نمودار خودرو نیز نزولی شده است. با توجه به قیمت‌های وبسایت ایران‌جیب، بازار خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته کاهشی است.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی نسبت به روز گذشته در بیشتر محصولات روند کاهشی دارد. دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) و دنا پلاس (۶سرعته) از محصولات شرکت ایران خودرو که به‌ترتیب با افت ۲۰ میلیون و هشت میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان و ۸۳۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

پژو پارس TU۵ از دیگر محصولات محبوب و پرطرفدار این شرکت ۱۱ میلیون تومان نسبت به روز گذشته افت دارد و با قیمت ۸۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سایناS از محصولات شرکت سایپا شش میلیون تومان ریزش کرد که با قیمت ۴۳۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

4125148

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی همانند خودروهای داخلی افت چشمگیری را در صبح امروز تجربه کرد. طوری‌که این افت در بعضی محصولات به بالای ۲۰ میلیون می‌رسد، اما در این میان تعداد معدودی افزایش داشته‌اند.

آریزو ۶ پرو و آریزو ۵ اسپورت از محصولات جذاب شرکت مدیران خودرو، به ترتیب ۲۰ میلیون تومان و ۱۱ میلیون تومان ریزش دارند و هر کدام به قیمت یک میلیاردو ۶۰۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۰۸ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

تیگو ۸ پرو (هیبرید)، محصول لوکس مدیران خودرو، با ۱۶ میلیون تومان افت بها، به قیمت سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رود.

فیدلیتی (۵نفره)، محبوب‌ترین محصول بهمن موتور، با کاهش ۲۷ میلیون تومانی در کانال‌های معاملاتی با قیمت یک میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری می‌شود.

رسپکت۲ از محصولات بهمن موتور در صبح امروز با افزایش ۲۰ میلیون تومان به قیمت یک میلیارد و ۴۶۰ میلون تومان رسید.

4125147

 

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها