خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۶۰۲
تاریخ خبر:

قیمت خودرو کاهش یافت

تقریباً تمامی محصولات ایران خودرو و سایپا دچار کاهش قیمت شدند، اما خودروهای مونتاژی باثبات‌تر هستند، و از رکود عمیق این بازار خبر می‌دهد.

قیمت خودرو کاهش یافت

از ابتدای هفته جاری، بازار خودرو تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بازار، بیش از پیش در رکود فرو رفت. رکودی که با سقوط نرخ دلار آزاد به زیر ۶۰هزار تومان آغاز شد و می‌توان تاثیر این نوسان را در قیمت اغلب خودروهای بازار مشاهده کرد.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی نسبت به روز گذشته ارزان‌تر شده است.

اطلس یکی از جدیدترین محصولات سایپا و فیس‌لیفت کوییک محسوب می‌شود که نسبت به روز گذشته سه میلیون تومان ارزان‌تر شده و با ۵۶۸میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G خودرو لوکس شرکت سایپاست که از ابتدای امروز یک میلیون تومان افت قیمت پیدا کرده و با ۷۱۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو 207i دنده‌ای یکی از رکوردداران افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی به شمار می‌رود که پنج میلیون تومان نسبت به ابتدای روز ارزان‌تر شده و به ۷۳۸میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو

دنا پلاس توربو اتوماتیک یکی از محصولات رده‌بالای ایران خودرو است که امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده و هم‌اکنون با ۹۸۸میلیون تومان معامله می‌شود.

 

قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی تغییر چندانی پیدا نکرده، اما برخی از محصولات وارداتی بازار افت قیمت شدیدی را تجربه کردند.

جک J4 آپشنال یکی از ارزان‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود که از صبح تغییری ندارد و با ۸۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ام‌وی‌ام X33 کراس اتوماتیک جدیدترین کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو است که همانند محصول اقتصادی کرمان موتور تغییری نکرده و با یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم هفت نفره که محصول محبوب گروه بهمن به شمار می‌رود، از صبح امروز ۱۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده و به قیمت یک میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو

هونگچی H5 گران‌ترین خودرو وارداتی BMCARS محسوب می‌شود که طی هفته‌های اخیر، افت قیمت عجیب‌وغریبی پیدا کرده است. این خودرو تنها در یک روز توانست افت ۹۰میلیون تومانی را به ثبت برساند و با پنج میلیارد و ۹۰ میلیون تومان خرید و فروش شود.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها