خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۹۸۲
تاریخ خبر:

نتانیاهو در واکنش به تهدید جو بایدن: اگر لازم باشد با ناخن‌هایمان می‌جنگیم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به تهدید آمریکا مبنی بر عدم ارسال سلاح به اسرائیل گفت اگه لازم باشد با ناخن‌هایمان می‌جنگیم.

نتانیاهو در واکنش به تهدید جو بایدن: اگر لازم باشد با ناخن‌هایمان می‌جنگیم

نتانیاهو در واکنش به تهدید آمریکا در توقف ارسال سلاح به اسرائیل قول داده که این رژیم حتی شده به تنهایی و با ناخن انگشت به جنگ در نوار غزه ادامه می‌دهد.

 واشنگتن تهدید کرد که اگر نیرو‌های اسرائیل به حملاتشان علیه رفح در جنوب غزه ادامه دهند، روند ارسال بیشتر سلاح به آنها را متوقف می‌کند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل پس از توقف مذاکرات آتش‌بس در قاهره توسط هیئت‌های حماس و اسرائیل، این گفته‌ها را مطرح کرد.

شبکه آمریکایی سی ان ان نیز به نقل از بنیامین نتانیاهو گزارش داد: جو بایدن با توقف ارسال محموله تسلیحات به اسرائیل اشتباه کرد.

وی گفت: «اگر مجبور باشیم تنها بایستیم، تنها خواهیم ایستاد. اگر لازم باشد با ناخن‌هایمان می‌جنگیم.»

این مقام صهیونیست با اشاره به جنگ ۱۹۴۸ گفت: «ما سلاح نداشتیم. تحریم تسلیحاتی علیه اسرائیل وجود داشت، اما با قدرت روحی و اتحاد بین ما، پیروز شدیم!»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادامه داد: «ما با آمریکا اغلب توافق داریم، اما اختلاف نظر‌هایی هم وجود داشته است. ما می‌توانیم بر آن‌ها فائق آییم.»

بایدن از تل‌آویو خواسته است به دلیل نگرانی از تشدید فاجعه انسانی در فلسطین، چنین عملیاتی را ادامه ندهد. او روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده تسلیحات تهاجمی برای حمله به رفح ارائه نخواهد کرد و همین امر باعث افزایش فشار بر نتانیاهو شده است.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها