خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۸۸۲
تاریخ خبر:

ویدئویی جالب از شکست دادن سه پلنگ توسط یک گورکن عسل‌خوار!

گورکن‌های عسل خوار (که راتل نیز نامیده می‌شود) بیشتر از وزن خود مشت می‌زنند!

ویدئویی جالب از شکست دادن سه پلنگ توسط یک گورکن عسل‌خوار!

چند پلنگ برای شکست دادن یک گورکن عسل خوار لازم است؟ جواب بیش از سه است! اما در این فیلم خارق‌العاده، سه پلنگ را می‌بینیم که به طرز شگفت‌انگیزی در غلبه بر این گورکن عسل خوار شکست می‌خورند. مهم نیست که چند بار پرت می شود، مهم این است که یک تنه تا آخر با آنها مبارزه می کند. در نهایت، گربه‌های بزرگ خجالت‌زده عقب‌نشینی می‌کنند و گورکن عسلی یورتمه می‌رود؛ آن‌قدر نگران نیست که حتی وارد دویدن شود!

منصفانه است که بگوییم گورکن های عسل خوار (که راتل نیز نامیده می شود) بیشتر از وزن خود مشت می زنند! این پستاندار راسو مانند به عنوان نترس ترین حیوان روی زمین شهرت پیدا کرده است. آنها در بخش های وسیعی از آفریقا و آسیا یافت می شوند و مانند زیستگاه های خشک، علفزار و جنگلی هستند.
در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا آنها چنین شهرت فوق العاده ای دارند.
آنها به طور طبیعی در برابر نیش مارهای سمی مصون هستند، بنابراین مارها هیچ ترسی برای آنها اجاد نمی کنند. پوست آنها هم شل و هم سفت است، بنابراین می تواند حتی در برابر تیرها، قمه ها و همانطور که در اینجا می بینیم، دندان های پلنگ را تحمل کند! آنها چنگال های بلند و نیش قدرتمندی دارند، بنابراین وقتی به مقابله می پردازند، می توانند آسیب واقعی وارد کنند. در نهایت، آنها فوق العاده بد خلق و پرخاشگر هستند و از مبارزه با هر حیوانی – از جمله ما انسان ها – کاملاً خوشحال هستند. نکته مهم این است که آنها حتی لانه حیوانات دیگر را نیز در اختیار می گیرند.

این بچه ها همه چیزخوار هستند و وقتی می کشند، کل لاشه را می خورند. آنها مارمولک، مار و قورباغه را شکار می کنند اما گوسفند، طیور و بز را نیز می کشند. بخش بزرگی از رژیم غذایی آنها را لاروها و حشرات تشکیل می دهند. همانطور که از نام آنها انتظار می رود، آنها عاشق حمله به کندوهای عسل برای ضیافت عسل هستند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها