خبرهای داغ
کدخبر: ۲۲۷۰۶
تاریخ خبر:

یک خطای دید شگفت‌انگیز که شما را معرفی می‌کند

این خطای دید می‌تواند نشان دهد که آیا شما فردی سرسخت و لجوج هستید یا آن که فردی هستید که به دلیل وفادار و قابل اعتماد به نظر رسیدن همگان می‌خواهند با شما دوست باشند.

یک خطای دید شگفت‌انگیز که شما را معرفی می‌کند

فرارو: تصویری که می‌بینید این هفته توسط "میا ییلین" در تیک تاک به اشتراک گذاشته شد. او بیش از ۴۵۰ هزار دنبال کننده در آن پلفترم رسانه اجتماعی دارد. این تولید کننده محتوا در فضای مجازی به دلیل خلق تصاویر مرتبط با خطای دید مشهور شده است.

به نقل از دیلی میل، به گفته آن تولید کننده محتوا تازه‌ترین تصویر به اشتراک گذاری شده او می‌تواند به شما بگوید که آیا فردی هستید که می‌خواهید همه چیز همیشه طبق خواسته و روال شما پیش برود یا آن که فردی هستید که دیگران از بودن کنار شما خوشحال هستند.

در این تصویر یک جنگل و یک زن دیده می‌شود و میا نشان می‌دهد اولین چیزی که در آن می‌بینید می‌تواند نشانه‌ای از شخصیت و کاراکتر شما باشد. او می‌گوید اگر اولین چیزی که با نگاه به این تصویر می‌بینید جنگل است نشان می‌دهد که از دید دیگران فردی سرسخت هستید و دوست دارید همه چیز مطابق میل تان پیش برود. هم چنین، در آن صورت شما نسبت به آینده بسیار مضطرب و نامطمئن هستید اگرچه ممکن است در ظاهر بیخیال به نظر برسید.

میا اشاره می‌کند کسانی که ابتدا درختان را می‌بینند صرفا آرامش و ثبات را می‌خواهند. او می‌افزاید: "شما تمایل دارید در تلاش‌های خود نسبتا رازدار باشید و دوست ندارید در مقابل دیگران آسیب پذیر باشید". او اشاره می‌کند اگر ابتدا در آن تصویر چهره یک زن را دیدید بدان معناست که شما از وضعیت فعلی کاملا راضی هستید.

میا می‌افزاید:"این بدان معنا نیست که شما تغییر را رد می‌کنید بلکه ترجیح می‌دهید خود را با خیالات بی اساس احاطه نکنید. شما گاهی اوقات می‌توانید کمی قضاوت کننده باشید، اما از نظر اخلاقی بسیار درستکار و از نظر احساسی باهوش هستید".

او می‌افزاید:"در آن صورت شما یک حس ششم حاد دارید که فریب دادن تان را بسیار دشوار می‌سازد. علیرغم آن که چیزی نمی‌گویید حتی به کوچک‌ترین سرنخ‌ها نیز بسیار حساس هستید و همیشه می‌دانید پشت سرتان چه می‌گذرد. مردم اغلب دوست دارند اسرار خود را به شما بگویند، زیرا شما وفادار و قابل اعتماد هستید. همه از فرصتی که برای دوستی با شما پیدا کرده اند خوشحال هستند".

تست هوش

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها