خبرهای داغ
کدخبر: ۴۹۸۴
تاریخ خبر:

این زن هر روز ریش‌هایش را می‌تراشد!

زنی اهل فلوریدای آمریکا که از ۱۵ سالگی مجبور است هر روز ریش‌های خود را بتراشد، می‌گوید همیشه احساس زیبایی می‌کند.

این زن هر روز ریش‌هایش را می‌تراشد!

تری سان‌شاین (Torri Sunshine) از ۱۳سالگی به مشکل سندرم پلی‌کیستیک تخمدان مبتلا شده است. این بیماری موجب بروز علایمی، چون پریود‌های سنگین و نامنظم تا ترشح بیش از حد هورمون مردانه آندروژن می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ سان‌شاین می‌گوید، اولین بار متوجه سه تار بلند مو روی صورت خود شده که آن‌ها را به‌سرعت کنده بود. بعد‌ها وقتی قدم به ۱۲ یا ۱۳ سالگی خود گذاشت، آنقدر ریش درمی‌آورد که مجبور به تراشیدن هر روزه آن‌ها شده و از این کار بسیار احساس «شرمندگی» می‌کرده است. او حتی بابت این مشکل، در دهه ۲۰سالگی‌اش به اختلال تغذیه و چاقی مفرط مبتلا شده بود.

اما تری سان‌شاین که اکنون ۳۳ ساله است، دیگر از مو‌های صورت خود خجالت نمی‌کشد و تراشیدن مو‌های صورت خود را موضوعی کاملا عادی می‌داند. او تمام این مدت یاد گرفته است به‌جای شرمنده شدن، خودش را دوست داشته باشد.

سان‌شاین سال‌هاست وضعیت نادر خود را پذیرفته و دیگر اجازه نمی‌دهد این بیماری زندگی او را بیش از این تخریب کند. او می‌گوید، ویژگی‌های خوبی در خود حس می‌کند که توجه به آن‌ها باعث شده است خود را با تمام این مشکلات ظاهری زیبا بداند و به همین دلیل توانسته است، از این بیماری که تقریبا ۱۲ تا ۲۱درصد زنان را به خود گرفتار می‌کند در شبکه‌های اجتماعی بگوید.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها