خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۷۴۹
تاریخ خبر:

سعید حدادیان استاد دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد شد

در ادامه اخبار مربوط به دانشگاه‌ها که این روزها حساسیت‌های زیادی را به وجود آورده است، سعید حدادیان استاد دانشگاه تهران شد.

سعید حدادیان استاد دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد شد

در روزهای گذشته اخبار مربوط به دانشگا‌ه‌ها، علی الخصوص اخراج یا قطع همکاری دانشگاه‌ها با تعداد زیادی از اساتید، واکنش‌های بسیاری را به وجود آورد. در ادامه این خبرها، سعید حدادیان مداح معروف به عنوان استاد ادبیات دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد معرفی شد.

دانشگاه تهران در ترم جدید به علی اصغر حدادیان نایینی معروف به سعید حدادیان، واحد تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد برای تدریس داده است.

چند روز پیش همزمان با اخراج برخی اساتید دانشگاه‌ها ازجمله دکتر علی شریفی زارچی از دانشگاه شریف، یک مجری تلویزیون با گرایش تندروی اصولگرا به نام امیرحسین ثابتی در آن دانشگاه مشغول به تدریس درس «انقلاب اسلامی» شده که درسی عمومی است.

علی شریفی زارچی، استاد نخبه‌ی اخراجی دانشگاه شریف تهران، دیروز خبر داده که به عنوان رییس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب شده است.

ادبیات در کارشناسی ارشد چند شاخه می‌شود، ازجمله ادبیات حماسی، ادبیات غنایی و ادبیات پایداری. حدادیان قرار است درس «تحلیل متون نظم پایداری» را تدریس کند.

سعید حدادیان استاد دانشگاه تهران شد

سعید حدادیان استاد دانشگاه تهران شد

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها