خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۳۳۹
تاریخ خبر:

۹ دلیل مسخره و عجیب مردم برای طلاق از همسر خود!

ما معمولاً تصور می‌کنیم مسائل جدی‌ای مانند خیانت یا دعوای مکرر، مردم را به فکر طلاق می‌اندازد. اما گاهی هم زوج‌ها به خاطر چیزهای عجیب یا حتی احمقانه‌ای تصمیم به پایان دادن به زندگی مشترک خود می‌گیرند.

۹ دلیل مسخره و عجیب مردم برای طلاق از همسر خود!

روزیاتو: ما معمولاً تصور می کنیم مسائل جدی ای مانند خیانت یا دعوای مکرر، مردم را به فکر طلاق می اندازد. اما گاهی هم زوج ها به خاطر چیزهای عجیب یا حتی احمقانه ای تصمیم به پایان دادن به زندگی مشترک خود می گیرند.

۱- شبکه های اجتماعی

دلایل طلاق

این روزها ما زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی صرف می کنیم. اما بعضی ها آدم ها نگاه دیوانه واری به آن ها دارند. مثل یک زن هندی که بعد از آن تصمیم به طلاق از همسرش گرفت که فهمید او وضعیت تأهلش در صفحه ی شخصی خود در فیسبوک را به گزینه ی «متأهل» تغییر نداده است.

۲- ظرف های کثیف

دلایل طلاق

چند بار پیش آمده با همسرتان بر سر ظرف های نشسته دعوا کرده باشید؟ می توانید تصور کنید که یک لیوان کثیف ممکن است باعث طلاق شود؟ یک مرد آمریکایی به نام متیو هم چنین فکری نمی کرد. اما همسرش به این دلیل او را ترک کرد که متیو عادت داشت لیوان های کثیفش را کنار سینک رها کند. همسر متیو این کار را نشانه ی بی تفاوتی او می دانست. متیو گفته: «هر بار که همسرم وارد آشپزخانه می شده و یک لیوان کثیف کنار سینک می دیده، یک قدم به تمام کردن زندگی مشترک مان نزدیک تر می شده. ولی من این را نمی دانستم.»

۳- بی توجهی به پیام ها

دلایل طلاق

بار دیگری که بعد از خواندن پیامی تصمیم به پاسخ ندادن گرفتید، به این فکر کنید که ممکن است از همین موضوع در دادگاه بر علیه تان استفاده شود. یک زن تایوانی به این دلیل از همسرش طلاق گرفت که بعد از خواندن پیام هایش به آن ها جواب نمی داد. او حتی این پیام ها را به عنوان سند بی اعتنایی همسرش به دادگاه نشان داده بود.

۴- آداب غذا خوردن

دلایل طلاق

یک زن کویتی بعد از گذشت تنها یک هفته بعد از ازدواجش، اقدام به طلاق کرد، چرا که فهمیده بود همسرش ترجیح می دهد برای خوردن نخود، به جای چنگال از نان استفاده کند. این زن گفته بود که رفتار بد همسرش شوکه شده بود.

۵- شستن لباس

دلایل طلاق

یک هوادار فوتبال که از فوتبالیست ها روی پیراهن فوتبال شان امضا می گرفت، بعد از آنکه همسرش یکی از آن پیراهن ها را شست و باعث از بین رفتن امضای روی آن شد، از همسر خود طلاق گرفت.

۶- آرایش

دلایل طلاق

یک مرد اماراتی تنها چند روز بعد از ازدواجش، با دیدن چهره ی بدون آرایش همسر خود تصمیم به طلاق گرفت. این مرد معتقد بود که همسرش به زیبایی پیش از ازدواجش نبود و او را متهم کرد که با آرایش زیاد مثل استفاده از مژه مصنوعی، فریبش داده است.

۷- نظافت

دلایل طلاق

در سال ۲۰۰۹، یک زن آلمانی بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک از همسرش طلاق گرفت. او گفت که از تمیزکاری های مداوم همسرش به تنگ آمده بود. او همچنین گفت که به این اخلاق همسرش عادت کرده بود، اما وقتی که همسرش یکی از دیوارهای خانه شان را به خاطر کثیف شدن، خراب کرد و از نو ساخت، فهمید که دیگر نمی تواند او را تحمل کند.

۸- نامه های عاشقانه

دلایل طلاق

یک مرد ۹۹ ساله ی ایتالیایی بعد از آن به زندگی مشترک ۷۷ ساله ی خود پایان داد که نامه های عاشقانه ای را پیدا کرده که همسرش در دهه ی ۱۹۴۰ برای یک معشوق پنهانی نوشته بود. همسرش سعی کرد که زندگی مشترک شان را حفظ کند و از او خواست که ترکش نکند اما مرد ایتالیایی تصمیم قطعی اش را گرفته بود.

۹- نام همسر در تلفن همراه

دلایل طلاق

در سال ۲۰۰۹، یک زن عربستانی وقتی فهمید همسرش نام او را در تلفن همراهش چه ذخیره کرده، بعد از ۱۷ سال به زندگی مشترک خود پایان داد. این زن یک بار وقتی در حال نگاه کردن به لیست مخاطبان تلفن همراه همسرش بود، متوجه شد شماره ی او با نام «گوانتانامو» ذخیره شده است، یک زندان نظامی مشهور و مخوف در آمریکا. زن عربستانی که بسیار دلخور شده بود، فوراً اقدام به طلاق کرد. گرچه همسرش به او گفت که صرفاً برای شوخی این کار را کرده بود، اما موفق نشد او را قانع کند.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار جامعه سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها