خبرهای داغ
کدخبر: ۴۲۶۰
تاریخ خبر:

ترخیص ۹ نفر از ۱۱ دانش‌آموز مسموم شده در قم

در ادامه مسمومیت سریالی دانش‌آموزان قمی، امروز ۱۱ دانش‌آموز دختر با علائم مشکوک به مسمومیت در مراکز درمانی قم پذیرش شدند که بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی قم ۹ نفر از آن‌‌ها در همان ساعات اولیه ترخیص شدند.

ترخیص ۹ نفر از ۱۱ دانش‌آموز مسموم شده در قم

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم: ۱۱ دانش‌آموز یکی از مدارس دخترانه قم در پی حالت تهوع، به بیمارستان منتقل و اقدام‌های درمانی لازم انجام و در همان ساعت‌های اولیه ۹ تَن از آنان ترخیص شدند.

دانشگاه علوم پزشکی قم گفته است که این دانش‌آموزان با علائم تنفسی و حالت تهوع به بیمارستان منتقل شدند که حال عمومی آنان خوب است.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرده است که در همان ساعت‌های اولیه ۹ دانش‌آموز از بیمارستان ترخیص شدند، حال عمومی دیگر دانش‌آموزان نیز مناسب است.

سریال حوادث با علائم مسمومیت در مدارس قم بیش از دو ماه است که آغاز شده و امروز نیز براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی قم تعدادی از دانش آموزان قمی با علائم مشکوک به مسمومیت در مراکز درمانی قم پذیرش شده‌اند.

گفتنی است روز نهم آذرماه امسال نخستین حادثه در یکی از هنرستان های قم، منجربه مسمومیت ۱۸ دانش آموز دختر قمی شد که همه این دانش‌آموزان با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها