خبرهای داغ
کدخبر: ۴۴۱۴
تاریخ خبر:

محاکمه کارگران شهرداری بدلیل خوابیدن روی قبرها!

چند کارگر شهرداری محلی در آفریقای جنوبی به دلیل خوابیدن و نشستن روی قبر‌ها محاکمه می‌شوند.

محاکمه کارگران شهرداری بدلیل خوابیدن روی قبرها!

یکی از شهرداری‌های آفریقای جنوبی بیانیه‌ای را در فیس بوک منتشر کرد که در آن از خوابیدن برخی از کارکنان خود که روی قبر‌های یک قبرستان خوابیده بودند ابراز تاسف کرد.

یکی از شهرداری‌ها گفته است که برخی از کارمندانش پس از انتشار تصاویری از خوابیدن آن‌ها بر روی قبور در شبکه‌های اجتماعی، توبیخ خواهند شد.

شهرداری Msunduzi در استان کوازولو ناتال در آفریقای جنوبی می‌گوید که در مورد برخی از کارکنان خود که از بخش پارک‌های شهر هستند اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

طبق گزارش رسانه‌های محلی، کارگران وظیفه نظافت پارک‌ها و اماکن عمومی را بر عهده دارند.

محاکمه کارگزان شهرداری بدلیل خوابیدن روی قبرها!

شهرداری در حالی که از این تصاویر ابراز تاسف کردند، بیانیه‌ای را در فیس بوک منتشر کرد و آن‌ها را عکس‌های ناراحت کننده خواند.

در این بیانیه آمده است: شهرداری چنین رفتاری را نمی‌پذیرد و می‌تواند تأیید کند که فرآیند‌هایی برای متهم شدن کارکنان دخیل به دلیل تخلف و بدنام کردن شهرداری وجود دارد.

در ادامه بیانیه آمده است که شهرداری از عکس‌های ناراحت‌کننده‌ای که در آن کارکنان در خواب و نشستن بالای قبر‌ها دیده می‌شوند آگاه شده است؛ چنین رفتار غیرقابل قبولی محکوم می‌شود. قبرستان‌ها و سنگ قبر‌ها به عنوان مکان‌های معنوی که در آن یاد و خاطره عزیزان را گرامی می‌دارند، بسیار مورد احترام مردم است.

شهرداری دستور رسیدگی در اسرع وقت را صادر کرده است.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها