خبرهای داغ
کدخبر: ۴۷۱۰
تاریخ خبر:

امپراطور کوزکو «زینب موسوی» خودکشی کرد؟

برخی رسانه‌ها امروز از خودکشی یک بلاگر خبر دادند و نوشتند: خودکشی بلاگر معروف؛ ساعت ۱۰:۴۵ صبح دیروز به پلیس اعلام شد و رهگذران در حال عبور از یکی از خیابان‌های مرکز شهر متوجه زن جوانی شدند که نیمه هوش روی زمین افتاده است.

امپراطور کوزکو «زینب موسوی» خودکشی کرد؟

سیده‌زینب موسوی معروف به «امپراطور کوزکو» خبر خودکشی خود را تکذیب کرد.

سیده زینب موسوی در گفتگو با ایرنا، اظهارداشت: من امروز چند استوری منتشر کردم؛ ولی نمی‌دانم چگونه این شایعه منتشر شده است. ضمن این که من در آستانه ازدواج هستم و دوست دارم سال‌های سال زنده بمانم!

برخی رسانه‌ها امروز از خودکشی یک بلاگر خبر دادند و نوشتند: خودکشی بلاگر معروف؛ ساعت ۱۰:۴۵ صبح دیروز به پلیس اعلام شد و رهگذران در حال عبور از یکی از خیابان‌های مرکز شهر متوجه زن جوانی شدند که نیمه هوش روی زمین افتاده است. زن جوان به بیمارستان منتقل شد، اما دقایقی بعد فوت کرد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که او با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش پایان داده است.

در ادامه مشخص شد که زن جوان بلاگر بوده و در اینستاگرام فعالیت داشته و قبل از خودکشی نیز در صفحه اینستاگرام خود از تصمیمش برای مرگ خودخواسته خبر داده بود. تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها