خبرهای داغ
کدخبر: ۴۸۳۲
تاریخ خبر:

آیا هفته آخر اسفند تعطیل است؟

امام جمعه بندرعباس با اشاره به همزمانی "ماه رمضان و عید نوروز" گفت: یکی از پیشنهادات در این زمینه این است که دولت یک هفته آخر اسفند را تعطیل اعلام کند تا مردم از این فرصت بهره‌مند شوند.

آیا هفته آخر اسفند تعطیل است؟

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه جشن نیمه شعبان و میلاد امام عصر (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان گفت: ایران اسلامی از امنیت بسیار خوبی بهره مند است که عامل مهم حصول این امنیت تلاش و از جان گذشتگی نیروهای امنیتی کشور که است که به صورت گمنام فعالیت می‌کنند تا در این کشور سایه امنیت وجود داشته باشد. 

وی افزود: نیروهای وزارت اطلاعات چه در داخل استان و چه در کشور را می‌توان قهرمانان بی نام و نشان نامید که جان خود را به خطر می‌اندازند تا مردم ما احساس آرامش و امنیت داشته باشند و توطئه‌های مختلف دشمن با شکست مواجه شود. 

امام جمعه بندرعباس گفت: امام زمان (عج) ادامه دهنده و تکمیل کننده همه اولیا الله است و برای اینکه ما هم در دولت کریمه آن حضرت باشیم باید با ایشان سنخیت داشته باشیم. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن عید نوروز تصریح کرد: امسال با توجه به تقویم ماه رمضان با عید نوروز متقارن شده که نیاز است دولت برای این مسئله تدبیری بیندیشد تا مردم بتوانند هم به سفر و گردش و تفریح خود بپردازند و هم از فرصت مغتنم ماه رمضان بهره ببرند. 

‌نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: یکی از پیشنهادات در این زمینه این است که دولت یک هفته آخر اسفند ‌را تعطیل اعلام کند تا مردم از این فرصت بهره مند شوند. 

وی ادامه داد: استان هرمزگان همواره به‌عنوان یک مقصد مهم گردشگری بوده و در نیمه دوم سال و تعطیلات نوروزی جمعیت میلیونی به این استان سفر می‌کنند به همین جهت نیاز است مسئولان استان برای خدمات دهی مناسب به مسافران و گردشگران تدابیر لازم را بیندیشند تا مشکلی به وجود نیاید. 

‌عبادی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز تاسیس کمیته امداد اشاره کرد و گفت: مددجویان کمیته امداد ولی نعمتان کارکنان این نهاد حمایتی هستند به همین جهت کارکنان و مسئولان این نهاد مهم باید تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی بهتر به مددجویان به کار ببرند. 

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها