خبرهای داغ
کدخبر: ۴۸۴۳
تاریخ خبر:

مسمومیت سریالی دانش‌آموزان به جنوب کشور رسید

مسمومیت ۱۱ دانش‌آموز دختر در بندرعباس!

دکتر فاطمه نوروزیان عنوان کرد: ۹ نفر از دانش آموزان نیز در محل با ارائه خدمات بصورت سرپایی به حالت عادی بازگشته اند. عوامل درمانی در بیمارستان بیشتر ترس و شوک را دلیل اضطراب و نگرانی شدید دانش آموزان عنوان می‌کنند و افراد منتقل شده به بیمارستان دچار کمبود اکسیژن در خون نیستند و سطح اکسیژن خون آن‌ها وضعیتی طبیعی دارد و حال عمومی آن‌ها نیز خوب است.

مسمومیت ۱۱ دانش‌آموز دختر در بندرعباس!

۱۱ دانش آموز مدرسه دخترانه کوثر در بندرعباس بدلیل آنچه سختی در تنفس عنوان شده به بیمارستان منتقل شده اند.

صبح امروز از مدرسه کوثر محله ۶۰۰ دستگاه در بندرعباس گزارشی از بروز نفس تنگی شماری از دانش آموزان به مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس اعلام شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این زمینه به خبرنگار فارس در بندرعباس گفت: عوامل اورژانس بلافاصله با مراجعه به مدرسه کوثر در محله ۶۰۰ دستگاه در بندرعباس، اقدام به بررسی و امداد رسانی به دانش آموزانی کردند که عمدتا دچار ترس شده بودند، ولی با این حال ۱۱ نفر از آنان با گلایه از تنگی تنفسی به بیمارستان‌های شهید محمدی و خلیج فارس منتقل شده اند.

دکتر فاطمه نوروزیان عنوان کرد: ۹ نفر از دانش آموزان نیز در محل با ارائه خدمات بصورت سرپایی به حالت عادی بازگشته اند.

به گفته وی، عوامل درمانی در بیمارستان بیشتر ترس و شوک را دلیل اضطراب و نگرانی شدید دانش آموزان عنوان می‌کنند و افراد منتقل شده به بیمارستان دچار کمبود اکسیژن در خون نیستند و سطح اکسیژن خون آن‌ها وضعیتی طبیعی دارد و حال عمومی آن‌ها نیز خوب است.

به گزارش فارس، برخی منابع محلی می‌گویند یک فرد معتاد در پیرامون مدرسه آتشی روشن کرده بوده که دود ناشی از آن وارد محیط مدرسه می‌شود و دانش آموزان از این مسأله دچار ترس شده اند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها