خبرهای داغ
کدخبر: ۴۹۰۰
تاریخ خبر:

روایت عجیب و دلهره‌آور از مسمومیت دانش‌آموزان در کاشان

شنبه و یکشنبه این هفته نزدیک به ۱۰۰ دانش‌آموز دختر در دو مدرسه کاشان دچار مسمومیت سریالی شدند.

روایت عجیب و دلهره‌آور از مسمومیت دانش‌آموزان در کاشان

شنبه و یکشنبه این هفته نزدیک به ۱۰۰ دانش‌آموز دختر در دو مدرسه کاشان دچار مسمومیت سریالی شدند. برخی از دانش‌آموزان آسیب دیده در این حادثه روایتی از حادثه ارائه دادند که خبر از عدم آمادگی مسئولان مدارس برای مقابله با این حادثه دارد.

 به گفته یک از دانش‌آموزان مسموم شده از ساعت ۱۰ دانش‌آموزان به معاونین مدرسه اعلام کردند که در کلاس‌ها بوی بدی استشمام می‌شود ولی مسئولان مدرسه با متهم کردن بچه‌ها به داشتن توهم یا برنامه برای تعطیلی مدرسه به این مسئله توجهی نکردند.

 

مدیر مدرسه هم در روز حادثه در مدرسه حاضر نبود. از حوالی ساعت یازده با تشدید بو و بروز علائمی در بچه‌ها مسئولان مدرسه موبایل دانش‌آموزان را جمع‌آوری کردند ولی همچنان خبری از اطلاع به بیمارستان نبود.

یکی از دانش‌آموزان می‌گوید که در این ساعت معاونین مدرسه خودشان ماسک‌زده بودن ولی هیچ ماسکی بین بچه‌ها توزیع نشد. در پی مصدومیت یکی از دانش‌آموزان در اثر برخورد سرش به شیئی فلزی پای اورژانس به مدرسه باز می‌شود و تکنیسین‌های اورژانس با دیدن وضعیت دانش‌آموزان درخواست آمبولانس‌های بیشتر و کمک می‌کنند و به این ترتیب نزدیک به ۵۰ دانش‌آموز مسموم شده به بیمارستان بهشتی کاشان منتقل می‌شوند.

به گفته دانش‌آموزان در زمان وقوع حادثه در مدرسه علائم قابل رویتی در دانش‌آموزان بروز کرده بود و تعدادی روی زمین افتاده بودند و برخی مشکل تنفسی داشتند. این دانش‌آموزان می‌گویند وضعیت دانش‌آموزان مسموم شده به هیچ وجه قابل انکار نبود با این حال در کمک‌رسانی به آنها تعلل صورت گرفته بود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها