خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۰۵۹
تاریخ خبر:

کشف جسد تکه‌تکه شده در اتوبان آزادگان تهران؛ عبور ماشین‌ها از روی جسد!

تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران برای افشای راز جسد له شده در اتوبان آزادگان وارد عمل شدند.

کشف جسد تکه‌تکه شده در اتوبان آزادگان تهران؛ عبور ماشین‌ها از روی جسد!

به گزارش رکنا، ساعت ۲۳ پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه ماموران کلانتری ۱۵۵ نعمت آباد گزارشی در خصوص مشاهده یک جنازه در اتوبان آزادگان قبل از خروجی بزرگراه شهید کاظمی اعلام شد، که تیمی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی در محل حاضر شدند با جسد تکه‌تکه شده انسانی روبرو شدند.

همین کافی بود تا ماجرای کشف جسد تکه‌تکه شده یک انسان در اتوبان آزادگان به بازپرس محمدمهدی براعه و تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران گزارش شود که با حضور تیم‌های جنایی در صحنه جرم و در بررسی‌های ابتدایی نشان از آن داشت که قربانی در حال عبور از عرض اتوبان بوده که با خودرویی تصادف کرده و در ادامه دیگر خودروها با توجه به تاریکی هوا از روی جسد عابرپیاده عبور کرده و همین باعث تکه‌تکه شدن جسد شده است.

در بررسی‌ها با توجه به اینکه سر جسد بخاطر عبور خودرو از روی آن متلاشی شده است جسد قابل شناسایی نبود و کارآگاهان با توجه به اندام و جثه قربانی این حادثه مرگبار احتمال می‌دهند که قربانی کم سن و سال بوده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس شعبه ۳ دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور انتقال جسد تکه‌تکه شده به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات برای شناسایی هویت جسد و چگونگی مرگ در دستور کار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران و کارشناسان پزشکی قانونی قرار گرفته است.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها