خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۲۲۹
تاریخ خبر:

سرقت ۷۰ میلیاردی طلاهای زن تهرانی توسط شوهرش! راز انتقامی که فاش شد

پسردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی خبر داد که طلاهای همسرش را به دلیل انتقام‌گیری سرقت کرده بود.

سرقت ۷۰ میلیاردی طلاهای زن تهرانی توسط شوهرش! راز انتقامی که فاش شد

به گزارش رکنا، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت از خانه‌ای در شمال تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی در نخستین گام راهی خانه موردنظر شدند و با انجام تحقیقات میدانی پی بردند، سارق هنگامی که هیچکس در داخل خانه نبوده با کلید وارد شده و طلاجات، ۳ عدد لپ تاپ، ۶۰۰ یورو، دسته چک، مدارک شناسایی همسر صاحب خانه را به ارزش بیش از ۷۰  میلیارد ریال به سرقت رفته برده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی با تحقیقات محلی متوجه شدند همسایه‌ها صاحبخانه را حوالی ظهر هنگامی که قرار بوده سرکار باشد، در ساختمان دیده‌اند که قصد داشته به صورت پنهانی وارد خانه خود شود.

این مقام ارشد انتظامی گفت: کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی در ادامه با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، متوجه شدند مقدار زیادی پول از یک طلافروشی به حساب مرد جوان آمده و همسر وی از واریز این پول اطلاعی ندارد که همین موضوع شک کارآگاهان را برانگیخت.

سردار کارآگاه ولی پور گودرزی عنوان کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی تنها متهم پرونده را دستگیر و برای تحقیقات ابتدایی به پایگاه یکم پلیس آگاهی  منتقل کردند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی ابتدا منکر جرم خود بود و اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد اما پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود به سرقت اموال همسرش به دلیل انتقام گیری از وی و خانواده‌اش اعتراف و عنوان کرد به دلیل اینکه قصد داشتند طلاق بگیرند این اعمال مجرمانه را انجام داده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    وب گردی

      دیگر رسانه ها