خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۳۳۲
تاریخ خبر:

کشف جسد زن جوان در تابوت دست‌ساز؛ مرد متاهل دستگیر شد! + عکس

مرد متاهل در سناریوی هولناک پس از قتل زن دومش برای او یک تابوت ساخت و جسد را داخل آن گذاشت.

کشف جسد زن جوان در تابوت دست‌ساز؛ مرد متاهل دستگیر شد! + عکس

به گزارش اختصاصی رکنا،رسیدگی به این پرونده از شامگاه ۲۱ شهریورماه از وقتی شروع شد که مردم با کلانتری محل تماس گرفتند و از بوی عجیب و مشمئزکننده خبر دادند.

خیلی زود بوی تعفن در یک مجتمع مسکونی گشت پلیس کلانتری ۱۲ شهر قدس را راهی آپارتمانی در کوچه بهار کرد بوی تعفن آنقدر زیاد بود که تیم گشت خیلی زود به گروه نجات و آتش‌نشانی تماس گرفتند و وارد خانه شدند وقتی در خانه باز شد بوی تعفن بیشتر می‌شد تا اینکه ماموران پلیس توانستند با جست وجوی دقیق خانه جسد را از زیر تخت‌خواب که داخل یک تابوت دست‌ساز از چوب ام دی اف ساخته شده بود پیدا کنند.

همسرکشی

جسد داخل پلاستیک بزرگ وپتو پیچیده شده بود و تغییرات به وجود آمده روی جسد نشان می‌داد مقتول مدت زیادی از مرگش گذشته است.

درحالیکه ماموران کلانتری با جدیت تحقیقات جنایی خود را شروع کرده بودند تا خانواده مقتول را پیدا کنند بازپرس کشیک قتل در صحنه جنایت حضور یافت و در نخستین گام دستور داد که جسد زن جوان که حدودا ۴۰سال سن دارد به پزشکی قانونی منتقل شود.

همسرکشی

ماموران کلانتری پس از یافتن پسر و برادر مقتول دریافتند که یک هفته پیش آن دو به خاطر ناپدید شدن مقتول به کلانتری مراجعه کردند.

تحقیقات نشان می‌داد که مقتول در ازدواج دومش با مرد متاهل ازدواج کرده که علاقه زیادی به او داشته است.

وقتی کارآگاهان جنایی برای یافتن سرنخی از کشف راز این جنایت به دنبال فریدون۴۴ ساله رفتند متوجه شدند او چند روزی است که بنابه اظهار کارگرش در یک مکانیکی به شمال رفته است.

حالا او بعنوان نخستین مظنون پرونده در فرضیه‌ای از پیش طراحی شده پلیس زیر ذربین قرار گرفت.

تمام خطوط تلفنی‌اش خاموش بود واین موضوع بیشتر کارآگاهان را مجاب می‌کرد که او قاتل است.

سرانجام ماموران کلانتری با تلاش‌های زیاد توانستند به وسیله یک رابط با فریدون تماس بگیرن و با ترفندهای روانشناختی آنها از متهم خواستند که خودش را به پلیس معرفی کند که فرار او را بیشتر در باتلاقی که گرفتارش شده است غرق خواهد کرد.

نیمه شب صدای تلفن رئیس کلانتری به صدا در می‌آید فریدون با صدایی لرزان از پشت گوشی پس از اعتراف به جنایتش می‌گوید قصد برگشت به محل را دارد.

رئیس کلانتری خیلی زود با هماهنگی‌های لازم با گشت‌های ویژه که قرار بود به صورت مخفی در گوشه کنار محل قرار حضور داشته باشند می‌رود.

در یک عملیات سریع متهم درحالیکه با خودروی در وعدگاه ایستاده بود با تلاش ماموران کلانتری دستگیر شد.

وقتی متهم به کلانتری منتقل شد در حالی که در ابتدا مدعی شده بود وقتی من وارد خانه همسر دوم‌ام در کوچه بهار شدم جسد او را پیدا کردم و از ترس‌ام گریختم ...

اما بعد از بازجویی‌های فنی لب به اعتراف‌های تازه‌تر گشود و راز این جنایت را برملا کرد.

فریدون درباره جنایتش مدعی شد که روز حادثه به دنبال درگیری لفظی که با مقتول پیدا کردم ناگهان اورا هل دادم و او از پشت سر به زمین خورد و چند دقیقه بعد دیگر نفس نکشید.

او مرده بود و من از ترس نمی‌دانستم چه کار کنم .با ام دی اف‌های زیر تخت تابوتی درست کردم محل شلوغ بود و امکان جابجایی جسد وجود نداشت.

برادر و پسر ۱۸ساله مقتول که جدا از مادرش زندگی می‌کرد به دنبال تحقیقات پلیس مدعی شدند ۲ روزی از ناپدید شدن مقتول می‌گذشت وقتی به خانه‌اش رفتیم فریدون آنجا بود بسیار دست پاچه بود و خانه بهم ریخته بود وقتی از سوال کردیم گفت خانه را بهم زدم تا نشانی از او پیدا کنم او گفت خودش خواهرم را پیدا می‌کند.

متهم درباره انگیزه جنایتش مدعی شد که به خاطر آزارهایی که به من می‌داد باهم مدام جروبحث داشتیم روز حادثه قصد قتل او را نداشتم واین یک حادثه بود.

سرهنگ شاپور فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان قدس پس از تشریح جزئیات این جنایت تکان‌دهنده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا گفت:متاسفانه در اکثر جنایت‌های خانوادگی عدم سعه صدر در حل مسائل خانوادگی عامل جنایت‌های خونین شده است. گرفتن کمک از مشاورین در حل امور مسائل می‌تواند از بروز چنین رخدادهای تلخ جلوگیری کند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها