خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۳۷۷
تاریخ خبر:

قتل فجیع مادر با پرتاب چرخ خیاطی؛ پسر شیشه‌ای پس از خودکشی زنده ماند!

مرد ۴۳ ساله پس از اعتراف به قتل مادرش در یک قدمی آزادی از زندان قرار گرفت.

قتل فجیع مادر با پرتاب چرخ خیاطی؛ پسر شیشه‌ای پس از خودکشی زنده ماند!

به گزارش رکنا: ۴ اسفند سال گذشته ماجرای قتل مادر پیری به دست پسرش در منطقه نواب تهران به بازپرس ویژه قتل مخابره شد و خیلی زود ماموران پلیس و بازپرس ویژه قتل برای تحقیق پای در صحنه جرم گذاشتند و ماموران مشاهده کردند پسر جوان نیز پس از قتل مادرش خودش را از بالای ساختمان به پایین پرت کرده است.

خیلی زود پسر جوان به بیمارستان منتقل شد و بررسی ها در صحنه جرم نشان از آن داشت که پسر 42 ساله که اعتیاد به مواد مخدر شیشه داشته با پرت کردن چرخ خیاطی به سمت مادرش دست به قتل زده است.

کارآگاهان در جریان تحقیقات متوجه شدند پسر دیگر این زن میانسال در یکی دیگر از اتاق‌های این خانه حضور داشته و از شدت ترس در را قفل کرده است که بلافاصله پسر جوان مورد بازجویی قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: دقایقی قبل، برادر بزرگترم که موادمخدر «شیشه» مصرف می‌کند، به سمت اتاق مادرم رفت و چرخ خیاطی‌ای که در آنجا وجود داشت را بلند کرد و ۲ بار به سر مادرم کوبید. در لحظه جنایت به‌دلیل اینکه به شیشه اعتیاد دارم و قرص خواب نیز مصرف کرده بودم و توهم داشتم، نتوانستم از اتاق بیرون بیایم و از شدت ترس فقط در اتاق را قفل کردم. نمی‌دانم برادرم قصد فرار داشت یا می‌خواست خودکشی کند که از پنجره پایین افتاد.

پسر جوان که اقدام به خودکشی کرده بود پس از چند ماه وقتی بهبود یافت با دستور بازپرس براعه از بیمارستان به زندان منتقل شد.

حالا بعد از گذشت ۷ ماه در پی تحقیقات نهایی پرونده و کالبد شکافی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که آثار کبودی‌های متعدد روی آرنج دست زن ۷۱ ساله وجود داشته که هم برای همان روز حادثه بوده  یا احتمال این را می‌دهند که پسر  جوان در گذشته نیز اقدام کتک زدن مادرش کرده است .

گفتگو با قاتل شیشه‌ای مادر

صبح امروز ۲۶ شهریور متهم با دستور بازپرس شعبه ۳ دادسرای جنایی برای تحقیقات بیشتر از زندان به دادسرای امورجنایی تهران منتقل شد.

چند خواهر و برادر هستید؟

۷ برادر و ۲ خواهر دارم.

به چه جرمی دستگیر شدی؟

 مادرم را کشتم.

انگیزه‌ات برای کشتن مادرت چه بود؟

ما مشکلات مالی زیادی داشتیم، من معتاد به شیشه بودم و روز حادثه مقدار زیادی شیشه مصرف کرده و در حالت طبیعی خودم نبودم و بدون دلیل چرخ خیاطی را به سمت مادرم پرتاب کردم که مادرم قصد داشت با جای خالی دادن در امان باشد که چرخ خیاطی با شدت بیشتری به سرش برخورد کرد.

در خانه تنها بودی؟

نه، برادر کوچکترم سهیل در اتاق دیگری بود اما چون مواد و قرص خواب‌آور مصرف کرده بود اصلا نفهمید چه اتفاقی افتاده است.

چرا بعد از کشتن مادرت خودت را از بالکن پرت کردی؟

وقتی هوشیاری خودم را به دست آوردم و فهمیدم که مادرم را کشته‌ام برای اینکه خودم هم بمیرم از پنجره به بیرون پریدم اما زنده ماندم!

خانواده‌ات تو را بخاطر قتل مادرت می‌بخشند؟

بله همه خواهر وبرادرانم رضایت داده‌اند فقط یکی از برادرهایم که در خرم‌آباد دکتر است و قرار شده او هم رضایت نامه‌اش را برای بازپرس ارسال کند و برادر دیگرم که در هلند است بر اساس پیشنهاد بازپرس براعه به کنسولگری رفته و او هم رضایت می‌دهد.

حرف آخر؟

به خدا قسم به هیچ وجه قصد کشتن مادرم را نداشتم فقط در حالت طبیعی نبودم و نفهمیدم چیکار می‌کنم.

بازپرس محمدمهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی تهران پس از شنیدن آخرین اعترافات متهم و اعلام نظر نهایی پزشک قانونی و اعلام مشاهده آثار کبودی بر روی بدن قربانی به غیر از محل اثابت چرخ خیاطی و همچنین با جلب رضایت اولیای دم و وراث دیگر دستور بازداشت موقت برای متهم صادر تا پس از تکمیل نهایی پرونده و ارسال رضایت نامه دو برادر دیگرش نتیجه نهایی در هفته آینده اعلام خواهد شد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها