خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۴۷۶
تاریخ خبر:

ازدواج شوکه‌کننده دختر ۱۱ ساله و پدرش جهان را غمگین کرد! + عکس

پیرمرد ۶۲ ساله اهل کالیفرنیا یکی از متفاوت‌ترین و در عین حال غم‌انگیزترین مراسم عروسی را برای دختر ۱۱ ساله‌اش برگزار کرد.

ازدواج شوکه‌کننده دختر ۱۱ ساله و پدرش جهان را غمگین کرد! + عکس

جیم زتز ۶۲ ساله اهل کالیفرنیا که مبتلا سرطان لوزالمعده سطح ۴ است و مطمن بود که در مراسم عروسی دخترش حضور نخواهد داشت, پس در مراسمی که در حیاط پشتی منزل شان در ۱۴ مارس با حضور اقوام و دوستان خوب برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و انگشتری را بر انگشت اشاره وی قرار بخشید تا برای دختر خویش یادی شیرین به جای بگذارد. پدر بسیار بیمار یک دختر ۱۱ ساله که می‌دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم‌انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روزهای باهم بودنشان انجام دهد. او در عرض ۷۲ ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل ، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی‌اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

ازدواج

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها