خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۵۶۵
تاریخ خبر:

اجیر کردن دو موتورسوار برای قتلِ رقیبِ عشقی‌!

تحقیقات در پرونده قتل مردی نشان می‌داد که رقیب عشقی وی، دو آدمکش اجیر کرده است که تحقیقات برای دستگیری آدمکشان اجیر شده ادامه دارد.

اجیر کردن دو موتورسوار برای قتلِ رقیبِ عشقی‌!

بامداد جمعه به قاضی موسی رضازاده بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی در درگیری به قتل رسیده است. وی در خیابان از سوی دو موتور سوار  هدف ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته بود. به گفته شاهدان زنی جوان نیز همراه مقتول بوده که پس از حمله مرگبار موتورسواران، گریخته بود. در ادامه تحقیقات هویت این زن به دست آمد و او دستگیر شد.

وی دیروز در تحقیقات گفت: با مقتول چند ماه قبل آشنا شدم. من مدت‌ها بود که به دام اعتیاد گرفتار شده و از مقتول مواد می‌خریدم. اما او به تازگی دچار سوء‌ظن شده و به من شک کرده بود. وی تصور می‌کرد من به او خیانت می‌کنم و با موادفروشی به نام سهیل ارتباط دارم.

وی ادامه داد: روز حادثه با مقتول قرار گذاشتم تا با یکدیگر صحبت کنیم اما دو جوان موتور سوار به سمت ما حمله کردند. از من خواستند که آنجا را ترک کنم چون می‌گفتند قصد معامله موتور دارد اما ناگهان با چاقو به جان مرد مورد علاقه‌ام افتادند و من از ترسم آنجا را ترک کردم.  

این زن جوان در حالی چنین ادعایی مطرح کرده که تحقیقات نشان می‌داد سهیل رقیب عشقی مقتول به خاطر این زن، ‌دو آدمکش اجیر کرده و آنها روز حادثه سوار بر موتور به سمت طعمه خود هجوم برده و جانش را گرفتند.

تحقیقات برای دستگیری عاملان جنایت و سهیل ادامه دارد.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار حوادث سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها