خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۵۸۰
تاریخ خبر:

فروش پسر خانواده برای پس دادن پول نزول توسط پدرش! + ویدئو

یک شهروند هندی که از دست وام دهندگان قدرتمند به ستوه آمده و همه زندگی خود را از دست داده برای رهایی از شر آن‌ها پسر خود را برای فروش گذاشت.

فروش پسر خانواده برای پس دادن پول نزول توسط پدرش! + ویدئو

یک کلیپ ویدئویی که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی هند دست به دست شده، پدری را نشان می‌دهد که با اعضای خانواده‌اش در پیاده‌روی یکی از خیابان‌های هند نشسته و پسرش را برای فروش گذاشته است.

به گزارش فرارو، این مرد در حالی که زن و دختر و پسرش در کنارش نشسته‌اند تابلویی به گردنش انداخته که روی آن نوشته پسرش را به قیمت ۶ یا ۸ هزار روپیه می‌فروشد.

به گزارش روزنامه تایمز آو ایندیا، این مرد راجی کومار نام دارد و اهل شهر علیگر در ایالت اوتار پرادش است و تابلویی را دور گردن خود قرار داد که روی آن نوشته بود پسر ۴ ساله‌اش را به قیمت ۶ یا ۸ هزار روپیه به فروش می‌رسد تا بدهی خود را پرداخت کند.

به نوشته این روزنامه، رهگذران دور مرد و خانواده اش جمع شدند و زنی از او پرسید: چرا می‌خواهی پسرت را بفروشی؟ کومار پاسخ داد و گفت: او یک توک توک داشت و مسافران را جابجا می‌کرد و مقداری پول از یک وام دهنده بانفوذ قرض گرفته بود تا با آن خانه بخرد. اما در پرداخت آن کوتاهی کرد و بانک ملک و پول را توقیف کرد و وام دهنده او را تحت فشار قرار داد تا پول و سود را پس بگیرد. وی در نهایت توک توک را از او گرفت تا اینکه پول را پرداخت کرد.

کومار افزود که او دیگر منبعی برای امرار معاش ندارد و بدهی‌ها انباشته شده است و او چاره‌ای جز فروش پسرش برای پرداخت بدهی هایش ندارد.

به نوشته این روزنامه، عده‌ای از رهگذران به پلیس اطلاع دادند و پلیس بلافاصله کومار را دستگیر کرد.

کومار گفته که از دست زورگیران شکایت کرده بودم، اما پلیس هیچ اقدامی نکرد. من مجبورم پسرم را بفروشم. من نمی‌توانم به آن‌ها غذا بدهم. شاید کسی بهتر از من بتواند آن‌ها را پرورش دهد. من زیر بدهی دفن شده ام. در چنین شرایطی نمی‌توانم این بچه‌ها را کنار خودم نگه دارم.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار حوادث سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها