خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۸۱۱
تاریخ خبر:

جزئیات پرونده آزارِ جنسیِ دختران توسط آقای کارگردان و خانم مربی آموزشگاه هنری!

اولین جلسه محاکمه کارگردان جوان و همدستش که با فریب دختران نوجوان آنها را آزار می‌دادند، در دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار‌شد‌.

جزئیات پرونده آزارِ جنسیِ دختران توسط آقای کارگردان و خانم مربی آموزشگاه هنری!

به گزارش رکنا، تحقیقات درباره این پرونده با شکایت 4 دختر نوجوان آغاز شد‌. بررسی‌ها نشان داد، دختران توسط مربی یک آموزشگاه هنری فریب خورده و پس از حضور در خانه خانم مربی، از سوی مرد کارگردان مورد آزار قرار گرفته‌اند.  

یکی از دختران در شکایت خود گفت: «خانم مربی می‌گفت که این مرد با اهورامزدا در ارتباط است و می‌تواند رذایل اخلاقی و شیاطین را از انسان‌ها دور کند‌. او با این کار روح انسان را پاک می‌کند. تحت تاثیر حرف‌های خانم مربی تصمیم گرفتم و یک روز به خانه‌اش رفتم. او درحال تعریف حالات عرفانی بود که تحت آموزش‌های آن کارگردان به دست آورده بود. ناگهان مرد کارگردان وارد خانه شد و گفت افکار شیطانی وارد روح من شده و باید آنها را خارج کند تا بتوانم به خواسته‌هایم برسم. خانم مربی ما را تنها گذاشت و در ادامه مرد جوان مرا آزار داد. خواست دراین رابطه با کسی حرف نزنم. خیلی شوکه شده بودم و وقتی به خانه آمدم مادرم با دیدن وضعیتم شک کرد. وقتی ماجرا را برایش تعریف کردم به پلیس آگاهی آمدیم تا از این مرد شکایت کنیم. »

سه شاکی دیگر هم همین اظهارات را تکرار کردند. بررسی پرونده نشان داد، مربی زن، دختران را در آموزشگاه‌های هنری شناسایی می‌کند و فریب می‌دهد. او پس از صحبت با دختران، اطلاعات زندگی‌شان را به دست می‌آورد و به متهم مرد می‌داد تا با آن بتواند دختران را فریب دهد. دختران هم وقتی این اطلاعات را از زبان متهم می‌شنیدند تصور می‌کردند او از طریق نیروی ماورایی که دارد این اطلاعات را کسب کرده است. با تکمیل تحقیقات، پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال و ۲ متهم بازداشت شده  که در تحقیقات مقدماتی منکر اتهامات خود  شدند.

صبح دیروز به اتهامات آقای کارگردان و همدستش در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی شد‌. در جلسه دادگاه شکات همراه وکیل‌شان حضور داشتند. دو متهم نیز از زندان به دادگاه منتقل شده و همراه وکلای‌شان در شعبه ششم حاضر شدند. با طولانی شدن روند رسیدگی به این پرونده، قضات جلسه دادگاه را تجدید کردند‌.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار حوادث سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها