خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۷۰۳
تاریخ خبر:

خودکشی مشکوک دخترِ جوانِ آملی در هتل معروف تهران!

دختر ۳۱ ساله اهل آمل در هتلی معروف به زندگی خود پایان داد.

خودکشی مشکوک دخترِ جوانِ آملی در هتل معروف تهران!

به گزارش پنجره و به نقل از رکنا: ساعت ۱۱ صبح روز ۲۷ آبان ماه خبر مرگ مشکوک دختر جوانی توسط نیروهای خدماتی هتلی معروف به کلانتری ۱۰۵ سنایی مخابره شد و بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

ماموران پلیس در هنگام ورود به یکی از اتاق‌های این هتل معروف در تهران با جسم بی‌جان دختری روبرو شدند که بنابر تایید عوامل اورژانس چند ساعت قبل از پیدا شدن جسد فوت کرده است.

در تحقیقات‌ ابتدایی ماموران بعد از شنیدن اظهارات نیروی خدماتی و مدیریت هتل متوجه شدند که این دختر جوان ۳۱ ساله و اهل شهر آمل است و از چند سال قبل با برادرش در تهران زندگی می‌کند و بنابر دلایل نامعلومی روز گذشته به این هتل آمده بود.

پس از بررسی محل حادثه ماموران پلیس آگاهی در کنار جسد این دختر جوان دست نوشته‌ای از او پیدا می‌کنند که در آن از همه اعضای خانواده خود عذرخواهی کرده و نوشته است که در صحت و سلامت کامل به زندگی خود پایان می‌دهد، همچنین در کنار جسد لیوان آب با محتویات نامشخص و قرص‌های خواب‌آور کشف شد که بنابر دستور بازپرس ویژه قتل از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی همراه جسد برای بررسی دقیق به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

بازپرس ویژه قتل از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته هتل، شنیدن اظهارات برادر متوفی و شهود حاضر در صحنه را در دستور کار تیم کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار داد. تحقیقات در خصوص این مرگ مشکوک در حال بررسی است.

copied
ارسال نظر
 

اخبار اخبار حوادث سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها