خبرهای داغ
کدخبر: ۱۹۵۸۲
تاریخ خبر:

کشف جسد دختری ۲۵ در گدالی اطراف بزرگراه جناح

جسد دختری ناشناس حدودا ۲۵ ساله که در اطراف پل جناح در غرب تهران پیدا شده بود برای تشخیص علت مرگ به پزشک قانونی فرستاده شد.

کشف جسد دختری ۲۵ در گدالی اطراف بزرگراه جناح

جسد دختری حدودا ۲۵ ساله که به نظر می‌رسد دو روز از مرگ او گذشته بود در گودالی در غرب تهران و اطراف پل جناح پیدا شد. تحقیقات برای شناسایی هویت متوفی و کشف علت مرگ آغاز شده است.

به گزارش سایت جنایی، ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان روز چهارشنبه بیست و هفتم دی ماه جاری در هنگام گشت زنی در محدوده استحفاظی کلانتری خود پیکر دختری جوانی را در گودالی کنار پل جناح پیدا کردند. به همین دلیل سریع موضوع را به مرکز اورژانس پزشکی ۱۱۵ تهران اطلاع دادند. در ادامه خودشان برای نجات جان دختر جوان دست به کار شدند، اما متوجه شدند نه تنها بدن دختر جوان سرد است، بلکه مدت زیادی هم از مرگ او گذشته است. در ادامه امدادگران اورژانس وقتی به محل رسیدند مرگ دختر جوان را تایید کردند.

به همین دلیل ماموران کلانتری موضوع را به بازپرس کشیک قتل تهران اطلاع دادند و بازپرس محمد مهدی براعه دستور شروع تحقیقات جنایی را صادر کرد. کارشناسان پزشکی قانونی دختر را حدود ۲۵ ساله تشخیص دادند که تقریبا دو روز از مرگش گذشته بود. همچنین آثار کبودی هم روی بدنش قابل مشاهده بود.

این در حالی بود که در بررسی کارشناسان تشخیص هویت از جیب‌های دختر جوان مدارک هویتی بدست نیامد. همچنین مدرک هویتی هم در نزدیکی جسد پیدا نشد.

تحقیقات پلیسی هم حکایت از آن داشت که جسد در محلی پیدا شده است که پاتوق و محل رفت و آمد افراد معتاد است. در عین حال ظاهر دختر هم نشان می‌داد که کارتن خواب و معتاد بود. در حال حاضر بازپرس براعه دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را داد تا پزشکان قانونی با معاینات دقیق‌تر علت مرگش را مشخص کنند. همچنین هویت و خانواده‌اش شناسایی شوند تا شاید بخشی از حقیقت کشف شود. در بخش دیگر از تحقیقات نیز قرار است کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران فیلم‌های موجود در دوربین‌های مداربسته اطراف محل کشف جسد را بازبینی کنند تا مشخص شود خودش در آن گودال افتاده یا کسی او را آنجا انداخته است.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها