خبرهای داغ
کدخبر: ۴۶۹۴
تاریخ خبر:

خودکشی بلاگر معروف در لایو اینستاگرام! جسد در تهران کشف شد!

دختر بلاگر پس از گذاشتن یک لایو عجیب با فالوئرهایش، به طرز مشکوکی جانش را از دست داد و جسدش در خیابان کشف شد.

خودکشی بلاگر معروف در لایو اینستاگرام! جسد در تهران کشف شد!

 تحقیقات برای رازگشایی از مرگ عجیب زن بلاگر و دختر نوجوان  در دو پرونده جداگانه، از سوی بازپرس جنایی آغاز شد.

ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه  ۹ اسفند مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی، مرگ دختری ۱۴ ساله را به بازپرس وحید ناصری اعلام کردند. در بررسی‌های اولیه پدر دختر که دندانپزشک است به مأموران گفت: صبح متوجه شدم حال دخترم خوب نیست به حدی که نتوانست به مدرسه برود بلافاصله او را سوار خودرو کردم تا به بیمارستان برسانم اما در مسیر بیمارستان دخترم فوت کرد.

بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و مشخص شدن علت مرگ را صادر کرد.

دومین حادثه ساعت ۱۰:۴۵ صبح دیروز به پلیس اعلام شد و رهگذران در حال عبور از یکی از خیابان‌های مرکز شهر متوجه زن جوانی شدند که نیمه هوش روی زمین افتاده است. زن جوان به بیمارستان منتقل شد، اما دقایقی بعد فوت کرد.  بررسی‌های اولیه نشان می داد که او با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش پایان داده است. در ادامه مشخص شد که زن جوان بلاگر بوده و در اینستاگرام فعالیت داشته  و قبل از خودکشی نیز در صفحه اینستاگرام خود از تصمیمش برای مرگ خودخواسته خبر داده بود. تحقیقات برای رازگشایی از این دو پرونده به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

copied
ارسال نظر
 
 • چناروک خواشی

  دروغ کذب

 • مجید

  آدمهای که دست به قتل میزنند به نظر من از نظر عقلی مشکل دارن اخه وقتی که قتلی را انجام میدی گرفتار قانون و زندان یا اعدام میشی دیگه پایان زندگیته

 • ناشناس

  به این فجایع سریع .خودکشی ها .چه نظری می توان داد !

وب گردی

  دیگر رسانه ها