خبرهای داغ
کدخبر: ۴۸۶۰
تاریخ خبر:

رابطه نامشروع مرد هوسباز با زنان خیابانی جلو چشم زن و دخترش!

پدرم راننده یکی از خودرو‌های سنگین است و برای انجام امور خلافش همواره به استان‌های شرقی و جنوب کشور مسافرت می‌کند، اما برای آن که ماموران انتظامی به او مشکوک نشوند و بتواند به راحتی به قاچاق بپردازد با زنان خیابانی ارتباط برقرار می‌کند و با آن‌ها به سفر می‌رود. مادرم نیز همیشه در برابر رفتار‌های زشت پدرم سکوت می‌کند تا زندگی اش متلاشی نشود.

رابطه نامشروع مرد هوسباز با زنان خیابانی جلو چشم زن و دخترش!

چشمانم را باز کردم هنوز گیج و منگ بودم نمی دانستم مرده ام یا زنده هستم. چند لحظه بعد پرستاران را بالای سرم دیدم و تازه فهمیدم که از مرگ نجات یافته ام.

دختر ۱۵ ساله که به همراه مادرش وارد کلانتری شده بود تا راز های عجیبی را فاش کند، در حالی که بیان می کرد با جان و دل راضی به طلاق پدر و مادرم از یکدیگر هستم، درباره ماجرای اقدام به خودکشی اش به کارشناس اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گفت: از روزی که به خاطر دارم پدرم از طریق قاچاق مواد مخدر و بنزین هزینه های زندگی ما را تامین می کرد.

او راننده یکی از خودرو های سنگین است و برای انجام امور خلافش همواره به استان های شرقی و جنوب کشور مسافرت می کند، اما برای آن که ماموران انتظامی به او مشکوک نشوند و بتواند به راحتی به قاچاق بپردازد با زنان خیابانی ارتباط برقرار می کند و با آن ها به سفر می رود. مادرم نیز همیشه در برابر رفتار های زشت پدرم سکوت می کند تا زندگی اش متلاشی نشود و فرزندانش را بزرگ کند.

خلاصه روزگار ما به همین ترتیب سپری می شد تا این که من و دو خواهر دیگرم بزرگ تر شدیم، اما پدرم این زنان خیابانی را رها نکرد و هر بار برخی از آنان را به خانه می آورد و به عنوان همکارش در قاچاق مواد مخدر به ما معرفی می کرد.

پدرم آن قدر شرم و حیا را کنار گذاشته بود که در برابر چشمان من و خواهرانم با آن زنان غریبه روابط نامشروع داشت چرا که در خانه ما اتاق مجزایی وجود نداشت و همه اعضای خانواده در یک پذیرایی زندگی می کردیم.

مادرم با دیدن این صحنه های رقت بار اشک می ریخت و سعی می کرد حواس ما را به موضوعات دیگری بکشاند تا شاهد کار های زشت پدرم نباشیم. اما من و خواهرانم به سن نوجوانی رسیده بودیم و کاملا معنی اشک های مادرم را می فهمیدیم در این میان پدرم وقتی با اعتراض ما روبه رو می شد همه ما را کتک می زد تا جایی که از شدت درد از اعتراض مان پشیمان می شدیم.

حدود شش ماه قبل بود که وقتی پدرم یکی از همین زنان غریبه را به خانه آورد مادرم به او اعتراض کرد که حداقل در برابر چشمان دخترانت از این ارتباطات نامشروع دست بردار! ولی پدرم با شنیدن این جمله او را به شدت کتک زد و از خانه بیرون انداخت. مادرم نیز به مدت سه ماه قهر کرد و به خانه مادربزرگم رفت. در این میان پدرم از فرصت استفاده کرد و به رفتار های زشت اش ادامه داد.

من که از خواهران دیگرم بزرگ تر بودم با دیدن زنان خیابانی با وضعیت زننده در کنار پدرم زجر می کشیدم و با رفتارهایم به پدرم اعتراض می کردم، ولی او هر بار به سمت من و خواهرانم هجوم می آورد و ما را زیر مشت و لگد می گرفت تا حدی که یکی از خواهرانم دچار اختلالات روان پریشی و توهم و هذیان شد.

او گاهی از ترس جیغ می کشد و حرف های بی ربط می زند. خواهر کوچک ترم نیز هر شب با دیدن کابوس های وحشتناک با جیغ و فریاد از خواب می پرد و من هم به خاطر لگد های پدرم از ناحیه کمر آسیب دیده ام.

با وجود این، نبود مادرم در خانه، زندگی ما را سخت و دردآور کرده بود چرا که پدرم هیچ مسئولیتی را در قبال زندگی خانواده اش نداشت به همین دلیل بعد از گذشت سه ماه، با مادرم تماس گرفتم و با التماس و گریه از او خواستم به خانه بازگردد.

مادرم که نمی توانست شاهد اشک های من باشد چند روز بعد با پدرم آشتی کرد و به خاطر من و خواهرانم به خانه اش بازگشت، ولی متاسفانه نه تنها رفتار های زشت پدرم خاتمه نیافت بلکه زنان بیشتری را به خانه می آورد تا این که هفته قبل وقتی با یک زن غریبه وارد خانه و با اعتراض مادرم مواجه شد، به اندازه ای خشم و عصبانیت در وجودش موج زد که با لگد مادرم را از پله های منزل به پایین انداخت و مقابل چشمان همسایه او را کتک زد و سپس به همراه آن زن خیابانی سوار خودرو شد و رفت.

من که از دیدن این صحنه به شدت ناراحت شده بودم کنترلم را از دست دادم و با یک تصمیم احمقانه تعدادی قرص خوردم تا خودکشی کنم، اما مادرم و همسایگان مرا به بیمارستان رساندند و از مرگ نجات یافتم.روز بعد که از بیمارستان مرخص شدم به همراه مادر و خواهرانم به خانه مادربزرگم رفتیم و مادرم دادخواست طلاق به دادگاه داد. حالا هم من راضی به طلاق آن ها هستم چرا که ...

در خور ذکر است، به دستور سرگرد محمد ولیان (رئیس کلانتری پنجتن) اظهارات این دختر مورد پیگیری های پلیسی و قضایی قرار گرفت.

copied
ارسال نظر
 
 • ناشناس

  اینجاست که متوجه میشیم چه بر سر بنیان خا نواده آمده و هرکس هر کاری دلش میخواهد بک ند کسی کاری ندارد مگر...

 • خسرو

  لعنت خدا بر مردی که برای حوسهای بیجاه خود به دختر و زن زندگی مادر بچه هاش بی توجه و مورد ظلم قرار دهد ننگ بر پدری که شرم و حیا را قورت داده و این چنین در برابر خانواده معصوم خود بی مسعولیت باشد.

 • چرا سعی دارید از چرت وپرت ها بگید توبیا شد آیت حق پَی، بیا تو صالح موعود بیا که چشم به راهم در انتظار تو هستم جامعه ی چیزای خوب وامید بخش کم نیست

  چرا سعی دارید تمام از منفی ها وچرت وپرت ها بگید چیزای خوب وامید بخش هم. کم نیست

 • قیطاس

  اگر همان روز اول با پلیس هماهنگ میشدن چه میشد

 • جان اسمیت

  انشااله در کمال لطافت زندگی داشته باشید که سرشار از خوشی باشد از این منبعد ومن برای شما دعا میکنم ولی اما بدان مادرت اورا چنین بار اورد ببخش یک حیوان وحشی میتوان اهلی شود او که انسان است البته دیگر دیر شده است که یک انسان شود

 • شفیعی

  واقعا باید فقط قانون جلوی همچین پدرهای ب ی غیرتی روبگیره وازخانوادش حمایت کنه چون این پدرلیاقت این خانواده رونداره

 • بابایی

  خدا لعنتت کنه مرد تو ابروی مردان دیگه هم بردی..چقدر وقیع هستی

 • ناشناس

  خدانابودش کنه اون دیگه کییه بی حیا

 • ناشناس

  چه زندگی دردناکی،امیدوارم هر چه زودتر از هم جدا شوند و حضانت دختران رو به مادر بدهند

 • ناشناس

  من به جای این دختر بودم، سر باباهه رو زی ر آب میکردم.
  آموزه‌های دینی مثل ا حترام به پدرو مادر برای مواقع نرمال و عا دیه نه هر پدر و مادری

 • یک هم و طن

  متاسفم اما کاش زودتر به پلیس مراجعه میکر دند تاهم دختر خودکشی نمیکرد وهم مادرهم ا ز پله هابه پایین پرتاب نمیشد انشاالله از این به بعد زندگی همراه با ارامش واسایشی داشته باشند

وب گردی

  دیگر رسانه ها