خبرهای داغ
کدخبر: ۷۵۶۶
تاریخ خبر:

دستگیری مادر و دختر بدلیل سرقت ۱۷ کیسه برنج!

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از دستگیری ۲ سارق زن "مادر و دختر" و کشف ۱۷ کیسه برنج سرقتی در این شهرستان خبر داد.

دستگیری مادر و دختر بدلیل سرقت ۱۷ کیسه برنج!

پایگاه خبری پلیس: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از دستگیری ۲ سارق زن "مادر و دختر" و کشف ۱۷ کیسه برنج سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "سید جعفر ساداتی"با بیان اینکه مشارکت مردم و دستگاه‌ها و همکاری آنها با پلیس برای کاهش وقوع سرقت امری ضروری است، اظهار کرد: با رعایت اصول حفاظتی و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کرد.

وی به وقوع چند فقره سرقت سریالی از منازل در شهرستان‌ ساری طی هفته‌های اخیر اشاره کرد و گفت: پیگیری موضوع برای شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اعلام اینکه ماموران پلیس ساری با انجام تحقیقات گسترده و بررسی پرونده‌ یک مادر و دختر سارق را در این خصوص شناسایی کردند، افزود: این افراد با هماهنگی قضائی دستگیر و در بازرسی از منزل آنها، ۳۴۰ کیلوگرم برنج کشف شد.

وی از اعتراف سارقان به سرقت منازل در شهرستان‌ ساری خبر داد و گفت: سارقان مادر ۴۵ ساله و دختر۲۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ ساداتی با تاکید بر حذف زمینه‌های وقوع جرم، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی دقیق، احساس مسئولیت و همچنین تجزیه و تحلیل جرایم می‌توان ضریب امنیتی را بالا برد و فضا را برای مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها