خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۱۸۵
تاریخ خبر:

رونمایی از گجت جدید سامسونگ؛ حلقه هوشمند به بازار می‌آید

سامسونگ گجت جدیدی را روانه بازار خواهد کرد و به زودی از حلقه هوشمند خود یا گلکسی رینگ رونمایی می‌کند.

رونمایی از گجت جدید سامسونگ؛ حلقه هوشمند به بازار می‌آید

سامسونگ در حال کار و توسعه بر روی یک گجت جدید با نام Galaxy Ring است. گلکسی رینگ سامسونگ در دسته‌بندی محصولات پوشیدنی سامسونگ قرار می‌گیرد و گفته می‌شود این محصول ممکن است در ژانویه سال آینده میلادی در مراسم رونمایی گلکسی S24، نمایش داده می‌شود.

حلقه هوشمند سامسونگ - گلکسی رینگ

یکی از منابع آگاه دنیای فناوری به نام Ice Universe در شبکه اجتماعی ویبو مدعی شده است که گلکسی رینگ ستاره رویداد گلکسی آنپکد S۲۴ در ژانویه ۲۰۲۴ خواهد بود. بنابراین محصول جدید سامسونگ باید به اندازه‌ای جذاب باشد که کاربران را بیش از گوشی‌های سری گلکسی S۲۴ هیجان‌زده کند.

درحالی‌که رویداد معرفی سری گلکسی S۲۲ و S۲۳ در ماه فوریه برگزار شد، شاهد برگزاری رویدادهای سامسونگ در ماه ژانویه هم بوده‌ایم. علاوه‌براین، برخی شایعات به برگزاری زودتر از انتظار مراسم معرفی گلکسی S۲۴ هم اشاره کرده‌اند. بنابراین به احتمال زیاد رویداد گلکسی آنپکد بعدی سامسونگ در ژانویه ۲۰۲۴ برگزار می‌شود، اما سؤال مهم این است که آیا حلقه هوشمند کره‌ای‌ها تا آن زمان آماده معرفی و عرضه خواهد شد؟

حلقه هوشمند سامسونگ - گلکسی رینگ

گلکسی رینگ ژانویه ۲۰۲۴ از راه می‌رسد؟

گزارشی قبلاً مدعی شده بود که سامسونگ آماده تولید انبوه گلکسی رینگ است، بااین‌حال عرضه یک گجت سلامتی به این راحتی نیست. درحقیقت اگر شرکتی به‌دنبال عرضه محصولی باشد که با سلامتی کاربران سروکار دارد، باید از سازمان‌های مختلف تأییدیه و مجوز بگیرد. بنابراین شاید گلکسی رینگ آماده عرضه در ژانویه ۲۰۲۴ نباشد.

انتظار می‌رود حلقه هوشمند سامسونگ ویژگی‌های سلامتی ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ را در اختیار کاربران قرار دهد. البته همانطور که می‌توان انتظار داشت، در این محصول بسیاری از ویژگی‌های گلکسی واچ حضور نخواهند داشت و حتی نمی‌دانیم سامسونگ می‌خواهد از نمایشگر در این گجت پوشیدنی استفاده کند یا خیر.

گلکسی رینگ می‌تواند برای کاربرانی که علاقه‌ای به ساعت‌های هوشمند ندارد و استفاده از ساعت‌های کلاسیک را ترجیح می‌دهند، گزینه‌ای جذاب باشد. باید منتظر ماند و دید حلقه هوشمند سامسونگ واقعا می‌تواند ستاره رویداد آنپکد گلکسی S۲۴ باشد یا اینکه تبدیل به پروژه‌ای شکست‌خورده می‌شود.

حلقه هوشمند سامسونگ - گلکسی رینگ

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها