خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۵۳۷
تاریخ خبر:

خبر خوش برای کاربران ناراضی تردز: حذف حساب بدون پاک کردن حساب اینستاگرام

کاربران تردز دیگر برای پاک کردن حسابشان در این شبکه اجتماعی لازم نیست دیگر اکانت اینستاگرامشان را هم از دست بدهند.

خبر خوش برای کاربران ناراضی تردز: حذف حساب بدون پاک کردن حساب اینستاگرام

متا، شرکت مادر فیسبوک، اینستاگرام و واتس‌اپ مدتی پیش شبکه اجتماعی تازه‌ای را به نام تردز رونمایی کرد. این شبکه آنطور که کاربران انتظار داشتند عمل نکرد و عده‌ای به دنبال پاک کردن حساب کاربریشان بودند، اما یک مشکل بزرگ وجود داشت: بدون پاک کردن اکانت اینستاگرام، امکان پاک کردن اکانت تردز نیست. اما به نظر می‌رسد این مشکل حل شده است.

به گزارش دیجیاتو متا پس از مدت‌ها شروع به ارائه قابلیتی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون پاک‌کردن اکانت اینستاگرام خود، حساب تردز را حذف کنند.

متا بالاخره شروع به عرضه یکی از قابلیت‌های مورد انتظار کاربران کرد: امکان حذف جداگانه حساب تردز؛ بنابراین اگر کاربری بخواهد حساب تردز خود را پاک کند، دیگر نیازی به حذف اکانت اینستاگرام خود نخواهد داشت.

طبق پستی که رئیس اینستاگرام، «آدام موسری»، در شبکه اجتماعی تردز منتشر کرده است، برای دستیابی به این ویژگی جدید باید به منوی تنظیمات و سپس بخش «Delete or Deactivate Profile» بروید. البته شاید درحال‌حاضر این قابلیت برای شما فعال نشده باشد، چرا که متا گفته به‌زودی در دسترس تمام کاربران قرار می‌گیرد.

از زمان راه‌اندازی تردز، حذف جداگانه اکانت یکی از قابلیت‌های مورد انتظار کاربران بود و شکایت‌های زیادی به متا می‌شد. مدت کوتاهی پس از شروع اعتراض‌ها، موسری اعلام کرد که متا روی روشی برای حذف جداگانه اکانت تردز کار می‌کند. در همین راستا یکی از مدیران متا از عرضه این قابلیت در اواخر ۲۰۲۳ خبر داد و حالا شاهد شروع انتشار آن هستیم.

در کنار امکان حذف حساب تردز، موسری از ارائه قابلیت دیگری خبر داده که با استفاده از آن، نمایش پست‌های تردز در فیسبوک و اینستاگرام غیرفعال می‌شود. موسری می‌گوید پس از دریافت بازخورد‌ها مبنی بر کنترل بیشتر روی تجربه کاربری در تردز، متا تصمیم به ارائه این قابلیت گرفته است.

شبکه اجتماعی تردز در زمانی که توییتر تحت مدیریت ایلان ماسک تغییرات زیادی را تجربه کرد، عرضه شد تا بتواند کاربران ناراضی را جذب کند. اگرچه در ابتدا تردز مورد توجه زیادی قرار گرفت، اما به‌مرور زمان از مرکز توجه خارج شد.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، ماه گذشته میلادی اعلام کرد که تردز تقریباً ماهانه ۱۰۰ میلیون کاربر دارد. این احتمال وجود دارد که در ماه‌های آینده با افزودن قابلیت‌های جدید به این شبکه اجتماعی، شاهد افزایش تعداد کاربران آن باشیم.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار دانش‌و‌فناوری سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها