خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۸۷۱
تاریخ خبر:

کارت‌های امروز بازی همستر چه ساعتی منتشر می‌شود؟

این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود، بخشی ویژه دربازی همستر کامبت است که در ازای پیداکردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به بازیکنان پاداش می‌دهد.

کارت‌های امروز بازی همستر چه ساعتی منتشر می‌شود؟

برترین‌ها: این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود، بخشی ویژه دربازی همستر کامبت است که در ازای پیداکردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به بازیکنان پاداش می‌دهد. توجه داشته باشید که این سه کارت ممکن است در دسته‌های مختلف یعنی Markets و PR&Team و Legal یا Specials قرار گرفته باشند. 

همستر کامبت

کارت‌های دیروز همستر کامبت

همستر کامبت

همان‌طور که از تصویر بالا پیداست، کومبوی دیروز همستر کمبات از سه کارت Hamster Kombat merch و Defi2.0 tokens و P2P trading تشکیل شده است که مورد اول بخش Specials (قسمت New cards) و دو مورد بعدی از بخش Markets در دسترس هستند.

ممکن است برای دریافت یکی از کارت‌های بخش کومبو، نیاز باشد یک یا چند بازیکن جدید را با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کنید یا اینکه کارت‌های دیگری را ارتقا دهید و به سطح مشخصی برسانید. برای نمونه، اگر زیر کارتی نوشته شده است «Influencers lvl 5»، یعنی برای دریافت آن نیاز است ابتدا کارت Influencers را در بازی پیدا کرده و آن را تا سطح ۵ ارتقا دهید تا قفل کارت مورد نظر برای شما باز شود.

توجه داشته باشید که این کارت‌ها به صورت روزانه حوالی ساعت 15:30 در مطلب کارت‌های امروز همستر منتشر می‌شود و تا 15:30 فردای آن روز مهلت استفاده دارد. 

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها