خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۲۱۹
تاریخ خبر:

۱۰ بدنساز برتر تمام دوران از نظر هوش مصنوعی

۷ بار برنده مستر المپیا و یکی از نمادین‌ترین بدنسازان تاریخ. آرنولد شوارتزنگر به محبوبیت بدنسازی در سراسر جهان کمک کرد و هم در بازیگری و هم در پست‌های سیاسی موفق ظاهر شد.

۱۰ بدنساز برتر تمام دوران از نظر هوش مصنوعی

این سوال که بهترین بدنسازان تمام دوران چه کسانی هستند، یکی از سوالاتی است که بحث‌های زیادی را پیش می‌کشد. از پلتفرم هوش مصنوعی ChatGPT خواسته شد که به ترتیب ۱۰ بدنساز برتر تمام دوران را فهرست کند.

به گزارش روزیاتو، اگرچه اکثر طرفداران بدنسازی، احتمالا با پنج نفر اول این لیست که بیشترین تعداد مستر المپیا را برده اند، موافق باشند، اما در تایید نفرات بعدی احتمالا اختلافاتی وجود داشته باشد. با اینکه ۱۰ بدنساز برتر تمام دوران، می‌تواند از نظر هرکسی متفاوت باشد، اما احتمالا بسیاری از مردم، ورزشکاران زیر را جزو بزرگترین بدنسازان تاریخ می‌دانند:

۱. آرنولد شوارتزنگر

۷ بار برنده مستر المپیا و یکی از نمادین‌ترین بدنسازان تاریخ. او به محبوبیت بدنسازی در سراسر جهان کمک کرد و هم در بازیگری و هم در پست‌های سیاسی موفق ظاهر شد.

بدنسازی

۲. رونی کلمن

او رکورد ۸ برد مستر المپیا را دارد. جثه بزرگ و قدرت باورنکردنی کلمن او را به اسطوره‌ی بدنسازی تبدیل کرد.

بدنسازی

۳. لی هانی

برنده ۸ دوره مستر المپیا. دوران اوج او از اواخر دهه ۱۹۸۰ تا اوایل دهه ۱۹۹۰، جایگاه هانی را در میان بزرگان بدنسازی مستحکم کرد.

بدنسازی

۴. فیل هیث

هیث با ۷ برد در مستر المپیا، یک رقیب سرسخت بود و هیکل فوق‌العاده‌ای داشت که به او لقب «هدیه» (The Gift) را داد.

بدنسازی

۵. دوریان یتس

ییتس که به دلیل تمرینات سنگین و سبک منحصر به فردش شناخته می‌شود، ۶ عنوان مستر المپیا را در طول دهه ۱۹۹۰ به دست آورد.

بدنسازی

۶. فلکس ویلر

اگرچه او هرگز عنوان مستر المپیا را به دست نیاورد، اما زیبایی هیکل متقارن فلکس ویلر، او نزد طرفداران تناسب اندام محبوب کرد و به یکی از بهترین بدنسازان تمام دوران تبدیل شد.

بدنسازی

۷. سرجیو اولیوا

اولیوا که با نام مستعار «اسطوره» (The Myth) شناخته می‌شود، در طول دهه ۱۹۶۰ سه عنوان مستر المپیا را به دست آورد و به دلیل ژنتیک و جثه باورنکردنی اش بسیار مورد توجه قرار گرفت.

بدنسازی

۸. فرانک زین

زین که ۳ بار برنده مستر المپیا شد، یکی از متقارن‌ترین بدنسازان تاریخ به حساب می‌آمد.

بدنسازی

۹. دکستر جکسون

با برد‌های متعدد و عنوان مستر المپیا در سال ۲۰۰۸ و پایداری جکسون در این ورزش باعث شده است که او در بین بهترین‌ها قرار بگیرد.

بدنسازی

۱۰. جی کاتلر

دوران حرفه‌ای کاتلر که ۴ بار برنده مستر المپیا شد، سال‌ها طول کشید و او به دلیل اندام چشمگیرش، مورد توجه قرار گرفت.

بدنسازی

لطفاً توجه داشته باشید که این لیست کامل نیست و بسیاری از بدنسازان اسطوره‌ای دیگر هم هستند که سهم قابل توجهی در این ورزش داشته اند. رتبه بندی‌ها بسته به نظرات افراد می‌تواند تغییر کند و دستاورد‌های بدنسازان جدید ممکن است در طول زمان، این لیست را تغییر دهد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    وب گردی

      دیگر رسانه ها