خبرهای داغ
کدخبر: ۱۶۹۷۰
تاریخ خبر:

سرقت بزرگ و شرم‌آور از هادی چوپان!

رسانه آمریکایی به واکنش کاربران به نتایج مستر المپیای ۲۰۲۳ پرداخته است که عمدتا آن را ناعادلانه توصیف کردند.

سرقت بزرگ و شرم‌آور از هادی چوپان!

به گزارش سایت essentiallysports، رویداد Super Bowl of Bodybuilding در اورلاندو به پایان رسید. در حالی که برخی از قهرمانان، عنوان‌های سال قبلشان را حفظ کردند، بخش آزاد مردان شاهد یک مستر المپیای جدید بود. درک لونسفورد توانست با کنارزدن هادی چوپان از ایران به عنوان مستر المپیای ۲۰۲۳ انتخاب شود.

بلافاصله پس از اهدای مدال به سه نفر برتر، از آن‌ها خواسته شد تا بعد از رویداد روی صحنه ژست بگیرند، اما «گرگ ایرانی» در حالی که بسیار ناراحت بود از صحنه بیرون آمد و کنار کشید. سامسون داودا، هادی چوپان و درک لونسفورد از همان ابتدا به عنوان مدعیان نفر نخست شناخته شده بودند و در نهایت درک لونسفورد با عضلات پشت چشمگیرش و شرایط بهتری که داشت، عنوان مستر المپیای ۲۰۲۳ را به دست آورد.

بدنساز ایرانی از صحنه خارج شد و یک صحنه تعجب‌برانگیز را رقم زد و همه را مبهوت خود کرد. با این حال، هواداران هادی چوپان عقیده دارند حق این ورزشکار در این رویداد خورده شد، زیرا او بدنی بهتر از دفعه قبل داشت.

واکنش هواداران به شکست هادی چوپان

این شکست برای «گرگ ایرانی» که از برد امسال خود مطمئن بود و هوادارانش به او ایمان داشتند، غیر قابل قبول بود. یکی از طرفداران او با شکایت از نتیجه کسب‌شده نوشت: «بزرگ‌ترین سرقت اینجا رقم خورد.»

یکی دیگر از علاقه‌مندان بدنسازی هم نوشت: «ترک صحنه از سوی هادی به این شکل بی‌احترامی بود.»

مخاطبی هم نوشت: «قهرمانی را از هادی دزدیدند و من واقعا می‌خواستم درک برنده شود، اما هادی خیلی بهتر بود.»

یک کاربر عصبانی دیگر نوشت: «سرقت شرم‌آور!»

یکی از علاقه‌مندان بدنسازی که از نتایج ناراحت بود، با اظهار تاسف نوشت: «عنوان نخست را از چوپان دزدیدند. شرمنده شما، آقای المپیا!»

در حالی که هادی چوپان باید راهبردی برای بازپس‌گیری عنوان مستر المپیای خود بیابد، سامسون داودا باید تلاش بیشتری برای کسب جایزه Sandow داشته باشد.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار اخبار سایر رشته‌های ورزشی سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها