خبرهای داغ
کدخبر: ۲۳۰۳۹
تاریخ خبر:

نامه لورفته از قاتل روح‌الله داداشی قهرمان مسابقه مردان آهنین؛ پشیمانم!

نامه از علیرضا ملاسلطانی قاتل روح الله داداشی منتشر شده که نامبرده در آن از قتل روح الله ابراز پشیمانی کرده است.

نامه لورفته از قاتل روح‌الله داداشی قهرمان مسابقه مردان آهنین؛ پشیمانم!

ده سال از قتل روح الله داداشی می گذرد و حالا نامه علیرضا ملاسلطانی، قاتل روح الله داداشی فاش شد.

روح الله داداشی

او در این نامه نوشته بود: «می تونم بگم از کاری که کردم خیلی خیلی پشیمونم. من نمی‌خواستم این اتفاق بیفته، چون نمی‌خواستم چاقو به دست بگیرم. من موقعی که از ماشین خارج شدم چاقو در دستم بود. با چاقو اون مرحوم رو زدم. شاید اگه چاقو در ماشین یا دستم نبود آن قتل صورت نمی‌گرفت. از همه جوانان هم سن و سالم می‌خواهم به خاطر خدا و پدر و مادرشان چاقو دستشان نگیرند. از همه مردم و ورزشکاران و دوستان مرحوم روح الله داداشی عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم که خداوند بزرگ منو مورد عفو قرار بده. من علیرضا ملاسلطانی از کرده خود پشیمانم. باز هم می‌گویم‌ ای کاش چاقو با خودم حمل نمی‌کردم.»

روح الله داداشی

علیرضا ملاسلطانی قاتل روح الله داداشی که بود؟

ماجرا از این قرار بود که در عصر روز حادثه سه جوان سوار بر یک پراید مشکی شروع به کل کل با سرنشینان خودرو روح الله داداشی در 45 متری گلشهر کرج کردند. وقتی روح الله داداشی سراتو زرشکی خود را متوقف کرد و از خودرو پیاده شد، یکی از آن سه جوان به نام علیرضا با چاقو به گردن روح الله داداشی ضربه زد و همین باعث به قتل رسیدن روح الله داداشی شد.

علیرضا در دادگاه گفته بود که قصد قتل نداشت و فقط از هیکل مرد آهنین ترسیده بود. در همان جلسه دادگاه، صاحب یک خودرو شاسی بلند که همان روز با علیرضا و دوستانش درگیر شده بود اظهار کرده بود: «این چند جوان به من حمله کردند. قصد آن‌ها فقط قدرت نمایی بود. بعدا متوجه شدم که بعد از درگیری در یک پارک جمع شدند و با افتخار برای دوستانشان تعریف کردند که چطور راننده یک خودرو شاسی بلند را کتک زدند.»

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها