خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۹۳۹
تاریخ خبر:

خصوصیات شخصیتی زنان اردیبهشتی

در این مقاله قصد داریم به خصوصیات شخصیتی زنان متولد اردیبهشت ماه بپردازیم. اگر می‌خواهید بدانید با زنان این ماه چه برخوردی داشته باشید و چگونه آن‌ها را جذب کنید با ما همراه باشید.

خصوصیات شخصیتی زنان اردیبهشتی

فرارو- زنی با نماد ثور که طبیعت را دوست می‌دارد، مادر سخت گیری است، همسری فداکار و یاری دهنده، عاشق موسیقی و ساز و آواز است، زن اردیبهشتی روحی بزرگ و بلندپرواز دارد.

از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می‌شود. در عشق بی پرواست. در شیک پوشی طرفدار سادگی است، مخالف شتابزدگی است. دغلباز و ناپاک و اهل فلسفه بافی نیست. کمی لجباز است.

 

متولدین زن این ماه اغلب کوتاه قد، دارای ابروان پیوسته، خوش زبان، خود دار، زودرنج هستند. بسیاری از زنان و دختران متولد این ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسیاری از مردان جدی و خشن همت بیشتری دارند.

زن متولد اردیبهشت که در ابتدا عشوه گری و طنازی می‌کند، به آسانی و به سرعت وارد یک رابطه پایدار عاشقانه می‌شود. کیفیت فداکاری، ملایمت، ثابت قدم بودن، و قدرت در او وجود دارد. به هر حال اگر زود بی قرار و ناآرام می‌شوید مراقب رفتارتان باشید. اگر دوست دارید به مسافرت بروید، دیر به اطلاعش نرسانید و در آخرین دقایق برنامه‌ها را عوض نکنید. به گفته‌ها خیلی اهمیت می‌دهند. به این معنی که، آنچه را که می‌گویید باور می‌کنند و روز بعد به یادتان می‌آورند که به آنچه گفته اید عمل کنید. اگر قولی می‌دهید، به آن پایبند باشید. چون او به سادگی چیزی غیر از این را درک نمی‌کند.

اردیبهشت

زن متولد اردیبهشت واقعا قلبی بزرگ و روحی بلند دارد ولو این کـه خیلی کوچک اندام باشد وقدش از یک متر و پنجاه سانتیمتر تجاوز نکند؛ و همین خصیصه اسـت کـه بـه وی امکان می‌دهد در هر حالتی از عهده مشکلات احساسی زندگی خود بر بیاید و بـه هدفش برسد. زن متولد برج ثور از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می‌شود. او مخلوطی اسـت از کلیه خصوصیاتی کـه مرد‌ها در جستو خویش می‌باشند وکمتر پیدایش میکنند.

متولدین اردیبهشت، اهمیت پول را به خوبی دانسته و تنها در سایه پول می‌توانند، امنیت و اعتماد به نفس داشته باشند. اگر چه بسیار ثروتمند نیز باشند، به اسراف و ولخرجی معتقد نیستند. اما این انسان که معتقد به حساب شده خرج کردن پول بوده و پیاده رفتن را مناسب و بهتر از رفتن با ماشین می‌داند، در لحظه‌ای که برای شما در مورد مقتصد بودن و صرفه جویی سخنرانی می‌کند، به یکباره می‌تواند به شخص محتاج و نیازمندی، مقدار بسیار زیادی پول که حتی به فکر شما نیز نمی‌رسید، داده و به او کمک کند.

زنان متولد اردیبهشت، قادر به کنار آمدن با حجم انبوهی از مشکلات هستند و تمام تلاش خود را برای حفظ خانواده و کودکانشان به کار ببندند. زنان اردیبهشتی دارای روحیه جنگجویی نیستند، اما اگر لحظه‌ی احساس کنند که باید اعتبار خانوادگی خود را حفظ کنند، قطعاً این کار را انجام می‌دهند.

زنان اردیبهشتی علاوه بر مادر بودن برای فرزندان خود، برای همسرشان نیز مادری می‌کنند. به مرور زمان برای والدین خود نیز نقش مادر بودن را به عهده میگیرند و با کمال میل همه را تحت حمایت مادرانه و معنوی خود قرار میدهند. همسری مهربان، مادری بزرگوار و پر تلاش از خصوصیات اصلی زنان اردیبهشتی است. حمایت کردن و تحت پوشش قرار دادن دیگران از جمله کار‌هایی است که با کمال میل انجام می‌دهند.

زنان متولد اردیبهشت از مردی خوششان می‌آید که اعتماد به نفس داشته باشد! اطمینان اولین ویژگی‌ای است که زنان متولد این ماه به دنبالش هستند. برای اینکه مرد مورد علاقه زن اردیبهشتی باشید ترسو بودن را کنار بگذارید. برای هر چیزی عذرخواهی نکنید. واقعی باشید، خودتان را همانطور که هستید نشان دهید و به چیزی که هستید افتخار کنید. زنان اردیبهشتی مردی را دوست دارند که این احساس را برایشان ایجاد کندکه فقط او (زن) تنها شخص مورد توجه است. زنان اردیبهشتی به مردی که برای جلب رضایتشان تلاش کنند بسیار علاقه مند می‌شوند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها