خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۳۲۹
تاریخ خبر:

ماجرای شلیک پلیس به پسر جوان در گلشهر کرج چه بود؟

مرد جوانی که برادرش از سوی مأموران پلیس در گلشهر کرج کشته شده در بیان جزئیات ماجرا اظهار داشت برادرش بیماری روانی داشته است.

ماجرای شلیک پلیس به پسر جوان در گلشهر کرج چه بود؟

به گزارش رکنا، صبح چهارشنبه گذشته فرد قمه‌به‌دستی در گلشهر کرج اقدام به تهدید مردم و حمله به افراد رهگذر کرده بود که پس از تماس‌های شهروندان عوامل گشت انتظامی در محل حاضر شدند و قصد آرام کردن این فرد را داشتند. اما او با قمه به مأموران حمله کرده و ۲ نفر از نیروهای پلیس را از ناحیه کتف و دست راست مجروح کرد.  مأموران انتظامی ابتدا اقدام به شلیک هوایی کرده و درنهایت مجبور شدند به طرف فرد مهاجم شلیک کنند. فرد مهاجم سابقه درگیری با خانواده و شرارت نیز داشته است.

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: «حوالی ساعت هفت صبح چندین تماس از سوی شهروندان مبنی‌ بر قدرت نمایی با سلاح سرد از سوی یک جوان در چهارراه گلزار منطقه گلشهر کرج به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل کلانتری ۳۹ گلشهر به محل اعزام شدند و بعد از رسیدن به صحنه ابتدا قصد داشتند که متهم را به آرامش دعوت کنند که در این حین متهم به سمت یکی از مأموران حمله‌ور شد و او را با سلاح سرد مجروح کرد در این حین مأموران وارد عمل شده و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح ، فردی را که به سمت مأموران و مردم حمله‌ور شده بود زخمی کردند که وی پس از انتقال به بیمارستان فوت شد.

برادر این مرد نیز گفت: برادرم  چند روزی می‌شد که قرص‌هایش را نخورده بود. مردم هم که از دیدنش ترسیده بودند به پلیس زنگ زدند.

مأموران هر چه سعی کردند با برادرم صحبت و او را ‌آرام کنند فایده نداشت.

در نهایت با چاقو به پلیس‌ها حمله و ۲ نفرشان را زخمی کرد.

رسانه‌های خارجی چیزهایی که گفتند شایعه و دروغ است. از مردم محله هم بپرسید می‌دانند برادر من حالت عادی نداشته است.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    وب گردی

      دیگر رسانه ها