خبرهای داغ
کدخبر: ۲۰۱۹۵
تاریخ خبر:

مسعود ترکیبی بلاگر معروف ایرانی دستگیر شد

ظهر امروز رئیس پلیس بین الملل فراجا از دستگیری و استرداد فردی ملقب به «مسعود ترکیبی» به اتهام کلاهبرداری و پولشویی خبر داد.

مسعود ترکیبی بلاگر معروف ایرانی دستگیر شد

به گزارش خبرآنلاین، اما مسعود ترکیبی که بود؟ او نام اصلی محمد کاظم تاش، یک چهره اینستاگرامی و یوتیوبر ایرانی است.

پلیس می‌گوید: این متهم از صاحبان یکی از سایت‌های قمار و شرط بندی در فضای مجازی است و با کمک همدستانش و با برنامه‌ریزی قبلی و روش‌های پیچیده ارتباط گیری، افراد جوان را برای استفاده در شغل‌های کاذب و مدل شدن فریب داده بود.

به گفته پلیس او یکی از سرپل‌های قاچاق انسان بوده که از هویت قربانیان خود برای نیل به اهداف کلاهبرداری و پولشویی استفاده ‌کرده بود و پلیس بین‌الملل‌ با استفاده از ظرفیت‌های سازمان اینترپل و هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، علیه این فرد اعلان قرمز صادر کرد و متعاقباً متهم را در کشور محل اختفاء ردیابی، شناسایی و نهایتا دستگیر کرد.

عمده دلیل شهرت او ترکیب مواد غذایی و موارد دیگر با یکدیگر و خوردن آن بود. دلیل شهرتش به مسعود ترکیبی نیز انجام همین اقدامات بود.

مسعود ترکیبی

در سایت‌ها آمده است: او در ۲ اسفند ۱۳۶۹ در شهرستان تنکابن استان مازندران متولد شد.ترکیبی فعالیت خود را ر اینستاگرام از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و در مدت کوتاهی به واسطه حمایت های نا معلوم تبدیل به شاخ اینستاگرام شد. ترکیبی در سال ۱۳۹۸، فعالیت خود را در یوتیوب نیز آغاز کرد و در این پلتفرم نیز به موفقیت قابل توجهی دست یافت.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها