خبرهای داغ
کدخبر: ۱۴۳۲۲
تاریخ خبر:

گزارش ایرنا از وضعیت پایتخت: در چند نقطه هنجارشکنان شروع به سردادن شعار کردند

خبرگزاری ایرنا، وابسته به دولت در گزارشی وضعیت پایتخت را در روز و شب ۲۵ شهریور ماه آرام اعلام کرد، اما در این گزارش آمده که عده معدودی در برخی نقاط شعارهایی سر دادند که با حضور ماموران پراکنده شدند.

گزارش ایرنا از وضعیت پایتخت: در چند نقطه هنجارشکنان شروع به سردادن شعار کردند

ایرنا نوشت: گزارش خبرنگاران ایرنا از سطح شهر تهران حاکی از آن است که همزمان با غروب آفتاب برخی هنجارشکنان که اغلب ماسک بر صورت داشتند در دسته‌های معدود و محدود سه تا هفت نفره در برخی مناطق همچون اطراف دانشگاه تهران، چهارراه ولیعصر (عج) و میدان انقلاب شروع به سردادن شعار کردند که با حضور به موقع ماموران و هدایت درست، پراکنده شدند.

همچنین عده‌ای در محله‌های خیابان های شریعتی، ستارخان، فلکه دوم صادقیه، نقاطی از شرق و البته شمال تهران وضعیتی مشابه را می‌خواستند رقم بزنند که با عدم همراهی مردم و حضور ماموران انتظامی مجبور به ترک محل شدند.

نقطه‌ای که کمی ملتهب تر نسبت به دیگر مناطق شهر تهران به نظر رسید مسیر میدان انقلاب، چهارراه ولیعصر و میدان فردوسی بود؛ البته مغازه‌های دور میدان انقلاب امروز بواسطه شهادت علی ابن موسی الرضا ع) جملگی تعطیل رسمی بودند ولی حضور عابران پیاده در این منطقه باعث ایجاد ترافیک و در نتیجه شنیده شدن صدای بوق ممتد خودروهای شده بود که می خواستند سریعتر از بند ترافیک رهایی پیدا کنند.

اندک افرادی هم بودند که می خواستند از این وضع سوء‌ استفاده کنند ؛ پسری روی موتور تصویر مهسا امینی را روی تی شرت خود حک کرده بود و قصد تحریک عابران را داشت یا چند دختر نوجوان کم سن و سال که قادر به کنترل هیجانات خود نبودند، اما همه آنها توسط ماموران به خروج از محل هدایت شدند.

البته در چند نقطه هم پلیس برای متفرق کردن و جلوگیری از افزایش ترافیک و تسهیل در تردد خودروها مجبور به استفاده از گاز اشک آور علیه هنجارشکنان شد.

هر چند خیلی زود مشخص شد که تصاویر و فیلم هایی که رسانه های معاند پخش می کنند مربوط به امروز تهران و با دیگر شهرهای کشور نیست و آرشیوی است.

هم اکنون در ساعت ۲۲:۳۰ ترافیک روانی در مسیر میدان انقلاب تا فردوسی و بالعکس وجود دارد و اوضاع آرام و عادی است

البته بازار فروش فلافل دور میدان انقلاب هم داغ داغ است؛ ساعت به نزدیک ۲۳ شب رسیده و شهر روال عادی خود را دارد ، راستی ساندویچ فلافل چند؟

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    وب گردی

      دیگر رسانه ها