خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۱۸۵
تاریخ خبر:

آخرین جزئیات از پرونده قضایی مهران مدیری و برنامه دورهمی

سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده شکایت صدا و سیما از مهران مدیری توضیحاتی را ارائه کرد.

آخرین جزئیات از پرونده قضایی مهران مدیری و برنامه دورهمی

مدتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر شکایت صدا و سیما از مهران مدیری به واسطه برنامه دورهمی. در مورد این پرونده سخنگوی قوه قضاییه توضیحاتی را ارائه کرد.

در نشست هفتگی سخنگوی قوه قضاییه با رسانه‌ها، خبرنگاری گفت که مدیر برنامه دورهمی گفته مدارک خود در خصوص شکایت معاونت سازمان صدا و سیما از آقای مهران مدیری به دفتر سخنگوی قوه قضاییه ارائه شده، در صورت تایید این مطلب آخرین روند رسیدگی به آن را توضیح دهید. سخنگوی قوه قضاییه در این باره پاسخ داد: پرونده کیفری در دادگستری تهران اعم از دادسرا و دادگاه به ما گزارش نشده است اما آنچه که بررسی شده ممکن است دعوای حقوقی باشد که مطرح است. مرجع استعلام در رابطه با دعاوی حقوقی، محاکم حقوقی است و براساس بررسی های صورت گرفته ملاحظه شد که سازمان صدا و سیما به طرفیت شرکت همراه رسانه دادخواستی را تقدیم دادگاه کرده و خواسته‌اش مطالبه وجه قراردادی بوده و دادگاه هم در حال رسیدگی به این پرونده است.

وی افزود: دادخواست دیگری هم به طرفیت آقایی که گفتید از مدیری مبنی بر مطالبه خسارت شده و سه جلسه محکمه برگزار شده و موضوع به کارشناس رسمی ارجاع شده و آقای اخیرالذکر به نظریه کارشناسی اعتراض کرده و موضوع به هیات کارشناسی ارسال شده است. شرکت هم برای اخذ مطالبه قراردادها دادخواستی به سازمان صدا و سیما داده و به زودی اولین جلسه آن برگزار می شود. 

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها