خبرهای داغ
کدخبر: ۱۷۲۹۴
تاریخ خبر:

وزیر کشور: کمپ ترک اعتیاد لنگرود عمدا آتش زده شده

احمد وحیدی، وزیر کشور گفت که آتش‌سوزی کمپ ترک اعتیاد در لنگرود قطعا عمدی بوده است.

وزیر کشور: کمپ ترک اعتیاد لنگرود عمدا آتش زده شده

وزیر کشور درباره حادثه آتش‌سوزی کمپ ترک اعتیاد در لنگرود گفت که فرد متهم که قبلا به دلیل اعتیاد در همین کمپ بستری بوده و در آتش سوزی دخالت داشته، بازداشت شده است.

به گزارش تسنیم احمد وحیدی در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات کشور، در جمع خبرنگاران پیرامون حادثه آتش‌سوزی در کمپ ترک اعتیادی در لنگرود که منجر به کشته شدن ۳۳ نفر شد، بیان کرد: بر اساس شواهدی که در صحنه بود، دو احتمال وجود داشت؛ یک احتمال اینکه این حادثه در اثر سهل‌انگاری رخ داده و دیگری اینکه از بیرون صحنه کسی آمده و به‌طور عمدی این حادثه را رقم زده باشد‌.

وی افزود: با تلاش فراجا، هر دو فرضیه دنبال شد و بررسی آثار به‌جا مانده از حادثه، می‌توانست نشان دهد یک جسم از خارج به مجموعه وارد شده تا آتش‌سوزی رخ دهد.

وزیر کشور گفت: با پیگیری فراجا فرد متهم دستگیر و اعترافاتی داشته و مشخص شد شروع آتش‌سوزی با دخالت فرد مذکور بوده که سابقه اعتیاد داشته و در همین کمپ سابقه بستری داشته است.

وحیدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا عمدی بودن حادثه قطعی است؟ بیان کرد: بله، اینکه فردی از بیرون وارد مجموعه شده و مواد اشتغالزا را ریخته و موجب آتش‌سوزی شده، از نظر فراجا و دستگاه‌های اطلاعاتی قطعی شده است.

وی در پاسخ به این سوال که فرد متهم چه انگیزه‌ای داشته است؟ عنوان کرد: فعلا اختلاف با مسئولین مرکز که بخش خصوصی بوده، اعلام شده که البته باید مراحل تکمیلی در قوه قضاییه طی شود.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها