خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۹۷۹
تاریخ خبر:

سخنگوی شورای نگهبان: فرآیند رای‌گیری به خوبی درحال انجام است

سخنگوی شورای نگهبان گفت: بر اساس گزارشات مختلفی که از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف داریم فرآیند رای گیری با خللی مواجه نیست و به خوبی درحال انجام است.

سخنگوی شورای نگهبان: فرآیند رای‌گیری به خوبی درحال انجام است

هادی طحان نظیف عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان صبح جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور در پای صندوق‌های رای سیار مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات پس از مشارکت در مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: فرآیند رای گیری انتخابات از ساعت ۸ صبح آغاز شده و مردم عزیز نمایندگان ۲۲ حوزه‌ای که باقی مانده را  تعیین تکلیف می‌کنند و ان‌شاءالله در هفته‌های آتی شاهد برگزاری رسمی مراسم افتتاحیه مجلس دوازدهم شورای اسلامی خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه یک مجلس قوی می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد، گفت: امیدواریم که با حضور مردم، منتخبان حوزه‌های انتخابیه باقی مانده تعیین تکلیف شود و کار ناتمام مرحله اول، به رای و اراده و همت مردم به اتمام برسد.

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: بر اساس گزارشات مختلفی که از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف داریم فرآیند رای گیری با خللی مواجه نیست و به خوبی درحال انجام است و اگر مردم شریف نیز نکته‌ای درباره تخلفات داشته باشند می‌توانند از طریق سامانه مردم ناظر مراتب را اطلاع دهند تا همکاران ما در اسرع وقت پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

طحان نظیف ادامه داد: بارها گفته شده ولی مجددا می‌گوییم که کسانی که در مرحله قبل در یک حوزه انتخابیه رای داده باشند، می‌توانند در همان حوزه انتخابیه رای دهند و همچنین کسانی که در مرحله قبل رای نداده باشند، می‌توانند در این مرحله شرکت کنند. همچنین متولدین ۲۱ اردیبهشت سال ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند به عنوان رای اولی در انتخابات شرکت کنند و  می‌توانند از فرصت انتخاب و تعیین سرنوشت کشور خود استفاده نمود تا انتخاب‌های خوبی رقم بخورد و مجلس بتواند تصمیمات مهمی را برای مردم بگیرد و موانع و مشکلاتی که پیش پای مردم است را این مجلس قوی بتواند برطرف کند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها