خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۵۲۹
تاریخ خبر:

توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده توماج صالحی و کوروش کمپانی

سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده‌های توماج صالحی، بابک زنجانی و کوروش کمپانی توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده توماج صالحی و کوروش کمپانی

سخنگوی قوه قضاییه در نشست هفتگی خود با رسانه‌ها در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره پرونده توماج صالحی و همدستان بابک زنجانی گفت: طبق ماده ۱۱۴ قانون مجازات اسلامی، مجازات بابک زنجانی تبدیل شده است. 

وی گفت: در مورد سایر محکومین تا کنون اقدام جدیدی رخ نداده است و اگر اقدام جدیدی صورت گیرد اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود.

پرونده کوروش کمپانی به کجا رسید؟

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده کوروش کمپانی، گفت: تاکنون پنج هزار و ۳۰۰ شکایت علیه این شرکت و این فرد انجام شده است و پرونده این فرد در حال رسیدگی است.

وی ادامه داد: شناسایی اموال متهم را در همه بخش‌ها چه در داخل و چه در خارج  از کشور در دستور کار قرار داده‌ایم، ضابطین در این زمینه شبانه روزی تلاش می‌کنند تا با شناسایی و پیگیری لازم اموال مردم را به موقع برگردانده و  بتوانند نسبت به مالباختگی مردم جبران خسارت کنند.

جهانگیر به موضوع مورد تاکید ریاست قوه قضاییه در مورد این پرونده و تمامی پرونده‌های کثیرالشاکی با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی اشاره کرد و گفت: قبل از اینکه مرحله رسیدگی تکمیل و کار به صدور حکم برسد امکان استرداد وجوه مردم فراهم شود که در موضوع این پرونده با پیگیری‌های لازم صورت گرفته است. امیدورایم علاوه بر اموال مردم با پیگیری از طریق نهادهای بین‌المللی  متهم و مرتبطین نیز به‌موقع دستگیر و به میز محاکمه سپرده شوند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها