خبرهای داغ
کدخبر: ۷۶۵۲
تاریخ خبر:

فراخوان پرداخت دیه فوتی‌های هواپیمای اوکراینی

وراث قانونی جانباختگان با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۳۸۴۲۱۱ و ۰۲۱۸۸۳۸۴۲۱۲ در ساعات اداری جهت دریافت اطلاعات و آغاز فرآیند مذکور تماس بگیرند، همچنین پیام‌های مربوطه از طریق ایمیل نیز به نشانی ContactPS ۷۵۲@MRUD.IR دریافت می‌شود.

فراخوان پرداخت دیه فوتی‌های هواپیمای اوکراینی

ستاد پرداخت به بازماندگان پرواز اوکراین وزارت راه و شهرسازی سیزدهمین اطلاعیه خود مبنی بر اجرای مصوبه هیئت وزیران را منتشر کرد.

به گزارش تسنیم، ستاد پرداخت به بازماندگان پرواز اوکراین در وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ضمن عرض تسلیت مجدد و ابراز همدردی با خانواده‌های جانباختگان پرواز ۷۵۲ اوکراین، به اطلاع می‌رساند وفق مصوبه شماره ۱۱۸۱۳۶/ت۵۵۳۴۱ه_ مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ هیئت وزیران، وزارت راه و شهرسازی مکلف به تکریم و تسریع در پرداخت مبلغ مصوبه مزبور به وراث قانونی هر یک از جانباختگان فارغ از ملیت، جنسیت و سن برابر با شیوه نامه اجرایی مصوبه فوق الذکر شده است.

لذا خواهشمند است وراث قانونی جانباختگان با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۳۸۴۲۱۱ و ۰۲۱۸۸۳۸۴۲۱۲ در ساعات اداری جهت دریافت اطلاعات و آغاز فرآیند مذکور تماس بگیرند، همچنین پیام‌های مربوطه از طریق ایمیل نیز به نشانی ContactPS ۷۵۲@MRUD.IR دریافت می‌شود.

شایان ذکر است وفق بند ۵ مصوبه هیأت وزیران، موضوع تصویب نامه صرفا ناظر به خسارات ناشی از سانحه پرواز است و نافی حق پیگیری جنبه کیفری موضوع در مرجع قضایی صلاحیت‌دار به موجب قانون نیست.

 

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها