خبرهای داغ
کدخبر: ۷۹۲۸
تاریخ خبر:

هشدار فرمانده نیروی زمینی سپاه به دولت عراق

فرمانده نیروی زمینی سپاه به دولت عراق در خصوص عمل به توافق‌نامه‌ هشدار داد.

هشدار فرمانده نیروی زمینی سپاه به دولت عراق

هشدار فرمانده نیروی زمینی سپاه: اگر دولت عراق به «توافق‌نامه‌» عمل نکند، «حملات» سپاه ادامه‌ خواهد

سردار پاکپور گفت: ‌ توافق‌نامه‌ای با دولت عراق صورت گرفته و آنها متعهد شدند که ‌گروهک‌های تروریستی را خلع سلاح و از کشورشان ‌بیرون کنند. او تصریح کرد: ما منتظریم تا دولت عراق به تعهدات خود عمل کنند و به آنان فرصتی داده‌ایم در غیر اینصورت و اگر اتفاقی نیفتد، حملات سپاه ادامه‌ خواهد داشت.

    فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: دولت عراق متعهد شده که گروهک‌های تروریستی را خلع سلاح و از کشورشان بیرون کنند.به گزارش «انتخاب»، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اقدامات دشمنان به ویژه برخی گروهک‌های تروریستی در مرزهای غربی ایران ‌اظهار داشت: ‌در همین راستا، توافق‌نامه‌ای با دولت عراق صورت گرفته و آنها متعهد شدند که ‌گروهک‌های تروریستی را خلع سلاح و از کشورشان ‌بیرون کنند.

    فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: ما منتظریم تا دولت عراق به تعهدات خود عمل کنند و به آنان فرصتی داده‌ایم در غیر اینصورت و اگر اتفاقی نیفتد، حملات سپاه ادامه‌ خواهد داشت.

    وی در پاسخ به این سئوال که فرصت سپاه به عراق چند ماه و یا روز است؟ افزود: فرصت مشخص شده داده که خود دولت عراق می‌داند.سردار پاکپور درباره وضعیت امنیتی مرزهای کشور نیز عنوان کرد: خوشبختانه امنیت مطلوب و پایدار در سراسر کشور به ویژه مناطق مرزی برقرار و هیچ مشکلی نداریم.

 

منبع: تسنیم
copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها