خبرهای داغ
کدخبر: ۵۰۳۵
تاریخ خبر:

واکنش جنجالی رونالدو به شکست النصر!

ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر درباره واکنش تندی که به اولین باختش با تیم النصر در لیگ عربستان سعودی نشان داد، پیامی منتشر کرد.

واکنش جنجالی رونالدو به شکست النصر!

یکی از حواشی شکست اخیر تیم فوتبال النصر برابر رقیب قدیمی‌اش تیم الاتحاد در لیگ حرفه‌ای عربستان سعودی واکنش کریستیانو رونالدو به این باخت پس از به صدا درآمدن سوت پایان بود.

رونالدو که برای اولین بار در لیگ عربستان سعودی طعم شکست را می‌چشید، پس از همراهی هم‌تیمی‌هایش برای تشویق هواداران، به سرعت و با چهره‌ای بسیار عصبانی و ناراضی مسیر تونل رختکن‌ها را در پیش گرفت و در حالی که غرولند می‌کرد، بی‌توجه به تلاش هم‌تیمی‌هایش برای آرام کردن او از میدان خارج شد. او، اما قبل از رسیدن به ورود تونل چند بطری آب را با قدرت هر چه تمام‌تر شوت کرد که این صحنه به یکی از پربازدیدترین کلیپ‌های فضای مجازی تبدیل شد.

رونالدوی ۳۸ ساله که اتفاقاً خودش یکی از کم‌تأثیرترین بازیکنان حاضر در زمین بازی بود، پس از این اتفاق در صفحه شخصی خود در توئیتر پیامی منتشر و تلاش کرد که دل هواداران النصر را به دست آورد.

وی در این پیام نوشت: از نتیجه‌ای که رقم خورد بسیار متأسفم. ما، اما تمرکزمان روی فصل و بازی‌های پیش رو را حفظ می‌کنیم. هواداران النصر، از شما به خاطر حمایت‌تان تشکر می‌کنم. می‌دانیم که می‌توانیم روی شما حساب کنیم.

النصر با قبول شکست برابر الاتحاد که یکی از رقبای اصلی‌اش در کورس قهرمانی است، صدر جدول را به تیم زرد و مشکی پوش جده تقدیم کرد و اکنون در فاصله یک امتیازی آن در رده دوم قرار دارد.

واکنش جنجالی رونالدو به شکست النصر!

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها