خبرهای داغ
کدخبر: ۵۰۷۶
تاریخ خبر:

پست جنجالی جورجینا علیه شکیرا!

پست اینستاگرامی اخیر جورجینا شایعات عجیبی را به وجود آورده است.

پست جنجالی جورجینا علیه شکیرا!

جورجینا رودریگس این روز‌ها به همراه کریستیانو رونالدو در کشور عربستان زندگی می‌کند. او که فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد هر روز اتفاقات زندگی‌اش را با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک می‌گذارد.

جورجینا به تازگی تصویری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که سوالات زیادی را به دنبال داشته است. او یک پست اینستاگرامی با ۷ تصویر مختلف در صفحه خود قرار داد که در یکی از آن‌ها یک ساعت کاسیو در دستش بود. برند کاسیو در ماجرای دعوای شکیرا و پیکه بسیار خبرساز شد و خواننده کلمبیایی در آهنگی که چندی پیش منتشر کرد با اسم بردن از کاسیو به همسر سابقش کنایه زد. در این آهنگ یک قسمت وجود داشت که در آن شکیرا به ماجرای پیکه و کلارا چیا اشاره می‌کرد که مانند «تعویض رولکس با کاسیو» بوده است. پیکه هم در واکنش به این اقدام با یک ساعت کاسیو در برنامه اینترنتی خود حاضر شد.

اکنون بسیاری از دنبال‌کنندگان جورجینا رودریگس بر این باورند که تصمیم او برای ژست گرفتن با ساعت کاسیو تصادفی نیست. آن‌ها فکر می‌کنند که او از این روش برای نشان دادن حمایت خود از جرارد پیکه در جدایی از شکیرا استفاده کرده است.

با توجه به اینکه اعتقاد بر این است که ساعت کاسیویی که جورجینا در دست داشت کمتر از ۲۶ یورو قیمت دارد و به نظر می‌رسد که او آن را به یک دلیل خاص دستش کرده است. جورجینا در اغلب تصاویر خود لباس‌ها و زیورآلات لاکچری دارد و به همین دلیل استفاده از این ساعت کمی عجیب به نظر می‌رسد.

پست جنجالی جورجینا علیه شکیرا!

 

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها