خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۶۷۶
تاریخ خبر:

علت مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی چه بود؟

همسر بیژن مرتضوی فعالیت زیادی در حوزه اینستاگرام داشت و همین امر باعث شده بود که در بین طرفداران بیژن مرتضی بسیار محبوب باشد.

علت مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی چه بود؟

ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی طی روز‌های گذشته، پس از عملی که بر روی مغزش انجام شده بود، در حالت اغما بود. چندی پیش بیژن مرتضوی، خواننده و نوازنده ایرانی با انتشار یک فیلم از مردم ایران خواسته بود برای همسرش دعا کنند.. همسر بیژن مرتضوی فعالیت زیادی در حوزه اینستاگرام داشت و همین امر باعث شده بود که در بین طرفداران بیژن مرتضی بسیار محبوب باشد.

همسر بیژن مرتضوی درگیر بیماری تومور مغزی بود و این بیماری باعث شد تا میزان علاقه بیژن مرتضوی به ستاره سعیدی لو برود. در دو هفته اخیر ویدئو‌های بیژن مرتضوی که از مردم برای شفای همسرش درخواست دعا کرده بود بسیار وایرال شد و پرده از علاقه شدید بیژن مرتضوی به ستاره برداشت.

ستاره سعیدی مدل ایرانی بوده و متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در شهر لس آنجلس است و ۳۹ سال سن دارد وی همسر جوان بیژن مرتضوی خواننده نوازنده سرشناس ایرانی می‌باشد که در آمریکا زندگی می‌کند او مبتلا به تومور مغزی نیز است و چندین سال است که با این بیماری دست و پنجه نرم میکند البته گفته میشود که تومور او خوش خیم است و به زودی تحت عمل جراحی باز قرار خواهد گرفت.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی کیست؟

مدل ایرانیان است بوده که در ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در شهر لس آنجلس متولد شده است همسر جوان بیژن مرتضوی خواننده نوازنده سرشناس ایرانی می‌باشد که در آمریکا زندگی می‌کند.

این دختر جوان به عنوان معاون مدیر کل و مدیر امور مالی فعالیت داشته و در رشته مدیریت تحصیل کرده است.

ماجرای ازدواج ستاره سعیدی 

یکی از طرفداران پروپاقرص بیژن مرتضوی بوده که همیشه در کنسرت‌های او ر پیدا می‌کردند و در نهایت به عنوان مدیر برنامه‌هایش فعالیتش را آغاز کرده و به ازدواج ختم شده است.

لازم به ذکر است که آقای بیژن مرتضوی متولد ۲۵ آبان ۱۳۳۶ در شهر بابل استان مازندران بوده و عنوان موسیقیدان آهنگساز تنظیم کننده و نوازنده ویولون و خواننده به حساب می‌آید.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها