خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۹۰۱
تاریخ خبر:

این خانم بازیگر پس از ۹ بار دوباره ازدواج کرد! + عکس

ادا اجه بازیگر مشهور سینما ترکیه اعلام کرد که در خرداد ماه سال آینده با بسکتبالیست معروف بوغراهان تونجر ازدواج خواهد کرد.

این خانم بازیگر پس از ۹ بار دوباره ازدواج کرد! + عکس

ادا اجه متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در ترکیه، بازیگر است. ادا اجه فارغ‌التحصیل لیسانس رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی می‌باشد که فعالیت حرفه‌ای خود را از قاب تلویزیون شروع کرد و حالا در عرصه مدلینگ نیز حضور دارد. ادا اجه بازیگری را بصورت مبتدی از تئاتر مدرسه شروع کرد تا اینکه توسط معلم بازیگریش استعداد او در این عرصه کشف و برای حضور در جلوی دوربین به یک کارگردان معرفی شد. به این ترتیب ادا اجه در سال ۲۰۰۳ وقتی ۱۳ ساله بود با سریال علم زندگی وارد قاب تلویزیون شد.

ادا اجه

ادا اجه با بازی در سریال تلویزیونی سیب ممنوعه در نقش ییلدیز حتی در میان ایرانی‌ها هم طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. ادا اجه یکی از افرادی بود که پس از دو زلزله بزرگ در ترکیه برای یاری به هموطنان زلزله‌زده خود شتافت. ادا اجه زیبا چندی پیش با حضور در پخش زنده برای جمع آوری کمک‌های مردمی در کمپین Tek yürek ترکیه مورد بحث قرار گرفته بود. چهره بدون آرایش و غمگین او از دیدگاه کاربران دور نماند.

ادا اجه

این نام محبوب با نامزد بسکتبالیست خود بوغراهان تونجر ازدواج خواهد کرد. ادا اجه که به شخصیت ییلدیز در سریال سیب ممنوعه جان بخشید، در خرداد ماه سال آینده مراسم عروسی‌اش را برگزار خواهد کرد. این بازیگر زیبا پیش از این گفته بود: «از ازدواج کردن سیر شدم! تا به حال ۹ بار در سریال‌های تلویزیونی ازدواج کردم!»

ادا اجه

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها