کدخبر: ۱۴۱۷۶
تاریخ خبر:

چرا احسان علیخانی به تلویزیون بازنمی‌گردد؟ علت غیبت طولانی چیست؟

احسان علیخانی بعد از ساخت برنامه جوکر دیگر فعالیتی نکرد، در حالی که خبرهایی از مهاجرت این مجری حرفه ای به گوش می رسد.

چرا احسان علیخانی به تلویزیون بازنمی‌گردد؟ علت غیبت طولانی چیست؟

احسان علیخانی که مدتی است در تلویزیون حضور فعالی ندارد، با تولید سری برنامه‌های «عصرجدید» و «ماه عسل» شناخته می‌شد، اما پس از مدتی به شبکه نمایش خانگی رفت و برنامه «جوکر» را برای یکی از پلتفرم‌ها با فضایی کاملا متفاوت و طنز ساخت.

در ابتدا حضور علیخانی در این برنامه چندان علنی به نظر نمی‌رسید، اما پس از انتشار خبر‌هایی درباره همکاری با «جوکر» و اضافه شدن نامش در تیتراژ، این مجری و برنامه ساز در قسمت پایانی مقابل دوربین حاضر شد.

با پایان «جوکر»، اما تا مدتی خبری از احسان علیخانی روی آنتن تلویزیون یا رسانه‌های مجازی نبود تا اینکه زمزمه‌هایی درباره مهاجرتش به گوش رسید؛ خبری که حالا با انتشار متنی در فضای مجازی توسط این مجری تکذیب می‌شود.

در این بازه زمانی، مسوولان صداوسیما هیچ اظهارنظری درباره ادامه همکاری با احسان علیخانی نداشته اند و هنوز مشخص نیست، آیا سکوت دو طرف به معنای پایان این همکاری پس از حاشیه‌های برنامه‌ای پرخرج مانند «عصر جدید» است. یا اینکه احسان علیخانی بار دیگر در سکوت خبری در حال ساخت برنامه‌ای جدید برای شبکه نمایش خانگی یا صداوسیما است.

با این همه علیخانی در مطلبی که در فضای مجازی منتشر کرده، مطالب منتشرشده درباره مهاجرتش را نادرست خوانده و در عین حال از سفر به خوی و حضور در کنار مردم این شهر زلزله زده خبر داده است.

او در بخشی از این متن آورده است: «من از مرداد تا الان جز سفر به خوی، هیچ سفر دیگه‌ای نداشتم، قصد خروج از کشور رو هم نداشتم. ضمن اینکه از آغاز مهرماه به بنده اعلام شد ممنوع‌الخروجم و این ممنوعیت تا همین لحظه ادامه دارد.»

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها